Afterfall: InSanity POLSKA gra

zbynio81

Member
na początku 2011r gra ma wyjść na PC, XBOX 360 i PS3

dodam, że pracuje nad tym Polska firma NICOLASGAMES

U nas wydawcą będzie CDPROJEKT który w listopadzie zaprezentuje na konferencji m.in. gre Wiedźmin
oraz AFTERFALL

OFICJALNA STRONA GIERKI :
Afterfall

gra rodem DEAD SPACE

51.jpg


zasadzka2.jpg


InSanity_2_May20102.jpg

lightcity_%281%291.jpg


Prezentacja:
http://www.youtube.com/watch?v=Zpt8xTXUN8A
 

pete1

New member
Masta czy moglbys swoja wypowiedz powtorzyc/wyjasnic? "Już na PS3 pewne nie jest, że wyjdzie" moze to kwestia znakow interpunkcyjnych ale zdania tego nie rozumiem
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie znaków interpunkcyjnych, tylko szyku zdania.
Miał na myśli....
[...] który już na PS3 pewne jest, że NIE wyjdzie [...]
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurczę nie sądziłem, że takie zamieszanie wywołałem :)

Oby nie było tak jak z Wiedźminem, który już na PS3 pewne nie jest, że wyjdzie.

Wiedźmin był jeszcze do niedawna zapowiedziany na PS3, teraz już nie jest takie pewne, że ukaże się na naszej konsoli.

Pewności, że nie wyjdzie, nie mamy.

Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Pierwszy obrazek mnie martwi :shock: Sci-fi, pojazdy kosmiczne i drewniane skrzynki ? :confused:
Toż kosmonauci raczej używają plastiku i aluminium ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
Chyba wczoraj widziałem gameplay w tv i mogę powiedzieć że główny bohater porusza się jak zombie al'a Silent Hill - animacja postaci sztywna max (widocznie celowy zabieg twórców) co do reszty zobaczymy
 

mietek099

New member
Chyba wczoraj widziałem gameplay w tv i mogę powiedzieć że główny bohater porusza się jak zombie al'a Silent Hill - animacja postaci sztywna max (widocznie celowy zabieg twórców) co do reszty zobaczymy
Zapewne widziałeś gameplay z wczesnej wersji, którą prezentowano na konferencji w Warszawie. Gośc mówi tam na samym początku, że wykorzystali animacje testowe a w finalnej wersji użyją motion capture. Prezentację możecie zobaczyć tutaj :

część I
YouTube - Afterfall: InSanity Gameplay 1 - Gamezilla.pl

część II
YouTube - Afterfall: InSanity Gameplay 2 - Gamezilla.pl

Ciekawe co z tego wyjdzie. Fajny motyw jest ze wskaźnikiem strachu. W "trudnych" dla głównego bohatera momentach pogarsza mu się sprawność celowania itp. IMO głos postaci jakoś nie pasuje do rozgrywki. Grze będzie pewnie daleko do Dead Space, ale może wyjdzie z tego coś ciekawego.
 
Do góry