AFG Computers

tim33

New member
Czy ktoś kupował i ewentualnie reklamował sprzęt w AFG Computers. Kupiłem tam Toshibę. Dostawa O.K. ale nie zauważyłem, że w środku opakowania nie było gwarancji. Przed kupnem w rozmowie telefonicznej upewniono mnie,że nie będzie żadnych problemów z reklamacją. Bardzo proszę o ewentualną poradę. Będę dzwonił do sklepu w poniedziałek. Pozdrawiam.
 

Miran

New member
Witam
Jeśli można wiedzieć jak zakończyła się ta sprawa??
A w ogóle jeśli ktoś kupował w tym sklepie proszę się podzielić wrażeniami.
Chciałbym tam kupić amplituner Harmon Kardan Avr 255 i zależy mi głównie żeby był z polskiej dystrybucji.

Pozdrawiam
 

kliczek

New member
Uwaga!!!

Ten sklep to jedne wielkie oszustwo. Z premedytacja wysyłają uszkodzony sprzęt, a nóż się uda.
Uważajcie. Obowiązkowo sprawdzić towar przy kurierze.
 

mystaloba

New member
No właśnie jest ktoś jeszcze kto kupował w tym sklepie tv ? Jak z polską gwarancją ?
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
Z czegoś musi wynikać znacząco niższa cena produktów tam oferowanych. Jeżeli chcesz mieć sprzęt który będzie naprawiony w Polsce, to szukaj autoryzowanych dystrybutorów. Czasami na polskich stronach podają też czarną listę sklepów które sprzedają "lewy sprzęt". Możesz postąpić jak chcesz, ale czasami 400 zł zaoszczędzone na zakup sprzętu kosztuje nas dużo nerwów i szarpaniny jak coś się stanie. pozdr :)
 

kraks

New member
A czy ten sklep nie jest autoryzowanym dystrybutorem? Skad taka informacja? Czy ktos moze cos wiecej napisac o tym sklepie bo po negocjacjach cen wychodzi na to ze wlasnie tam chcialbym zamowic Samsunga 65H6400 wiec bardzo zalezy mi na poradzie
 

piechu

Member
Bez reklam
Kilka lat temu kupiłem tam swój TV (Samsung LE40C650). Okazało się, ze jest spoza polskiej dystrybucji. Ewentualna naprawa serwisowa wiązałaby się z wysyłką telewizora poprzez sklep do serwisu w Niemczech - na szczęście, odpukać, telewizor dawno po gwarancji ale nadal chodzi więc ewentualne nerwy mnie ominęły.
 
Do góry