Advance Acoustic xi120

wujekr

Klub HDTV.com.pl
VIP
ket23

I jak z tym szumami, da się żyć ? Czy drugi egzemplarz też tak miał ?
Zastanawiam się nad używanym MAP 306 lub lub 308, pewnie będą mieć tak samo :/

Pozdrawiam
 

ket23

New member
Wymieniłem xi 120 na xi 125 nieco inna konstrukcja, fajniejszy wygląd i ZERO szumów. Co do wcześniejszych modeli to niestety nie wiem czy szumy występują
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nawet nie wiedziałem, że jest xi125. Rozumiem, że to następna xi120. Jakieś różnice w brzmieniu?

teraz zwróciłem uwagę, że to zdjęcie co wrzuciłeś w "nasze zestawy" to xi125. To fajnie, że poradzili sobie z szumem.
 
Ostatnia edycja:

Mikin

New member
Wymieniłem xi 120 na xi 125 nieco inna konstrukcja, fajniejszy wygląd i ZERO szumów. Co do wcześniejszych modeli to niestety nie wiem czy szumy występują

ket23 - (kurde, nie wiem jak tagowac tutaj ludzi) probuje Ci wyslac wiadomosc prywatna ale masz pelna skrzynke. Da jakis kontakt zrobic prosze? moj numer to 733 340 690

Jestem mega zainteresowany X-i125 i nie wiem co mam robic. Oczywiscie nikt tego nie ma do odsluchu wiec paranoja.
Tych szumow faktycznie nie ma w stosunku do i120?
Jak fajniejszy wyglad jak one tak samo z przodu wygladaja?
Jak z brzmieniem? Jest tak samo mega jak przy 120 czy moze jeszcze lepiej?

Wiecie co? przeczytalem gdzies ostatnio po francusku ze wlasnie i125 to pierwszy wzmacniacz od Advance'a ktory jest produkowany w nowej (innej) fabryce.
Moze to tez ma znaczenie ze nie ma tych szumow i jakosc bedzie troche lepsza tych wzmakow?
 
Do góry