Adobe Flash Player

bartosz4

New member
Z jakieś dwa tygodnie nie działają żadne playery oprócz Youtube. Legalne (np. Nowa TV) i nielegalne (np. Weeb Tv).
Co się dzieje, czemu tego nie aktualizują?
Samsung LED UE40H6400
Wersja 2860
 
Coraz więcej stron wykrywa wersję FlashPlayera zainstalowanego w urządzeniu i jeśli jest zbyt stara (ze względu przeważnie na bezpieczeństwo) to blokują odtwarzanie materiału i informują, że wersja jest zbyt stara i należy zainstalować nowszą. Obecna wersja na Windows i na Linux to FlashPlayer 25. Niestety firmware Samsunga nie aktualizuje Flasha mimo, iż jest na Linuxie.

Flash player w modelach:
H (2014) - Flash 11.1/ActionScript 3.0
F (2013) - Flash 11.1/ActionScript 3.0
E,ES (2012) - Flash 10.1/ActionScript 3.0
D (2011) - Flash8.0/FlashLite3.1/ActionScript2.0
C (2010) - Flash8.0/FlashLite3.1/ActionScript2.0
 

bartosz4

New member
I to wszystko? Widziałem, że w innych wątkach też o to pytają. Nie ma na to żadnego sposobu? Nie ma opcji, że podłączam pendrive z jakimś oprogramowaniem i to aktualizuje flasha i już. Wydaje sięproste jak cholera.
Przecież to tak jakby mi nagle w samochodzie zablokowali klimatyzację, radio i inne bajery. Jechać można, ale auto wybrakowane.

Zadzwoniłem do Samsunga i wynika, że po prostu nie zrobią (wpierw była gadka, że to tylko taka pseudoprzeglądarka, a do internetu mam apki, jak pocisnąłem to w podtekście, bo ludzie oglądają nielegalne strony i mają skargi) Następnie napisałem tam maila.
Dla mnie to skandal.

Czy są jakieś proste przystawki, typu że podłączam na USB i mam tam Androida albo jakieś oprogramowanie, które mogę aktualizować i wszystko mi się otwiera?
 

bartosz4

New member
Dostałem odpowiedź. Ponieważ nie jest ogólna tylko do mnie to nie cytuję.
Wiedzą, znają problem, jest szansa, że naprawią.

Polecam pisać. Im więcej osób tym lepiej.

U mnie ma firma szansę odzyskać zaufanie. Jeśli...
 

MD88

New member
witam

Posiadam samsunga ue48h6400, niestety po ostatniej aktualizacji przeglądarka przestała wspierać Adobe flash Playera..... i moje pytanie czy ktoś korzystał z tej opcji wgrania smart Adobe flash player jak na tym filmiku?

I drugie pytanie przy okazji czy reset z menu serwisowego przywraca przeglądarkę w starszej wersji?
youtu.be/wuv98HhIZVw
 

bartosz4

New member
Na PM Ci napisałem.
Jak najwięcej osób niech pisze. Ja pierwszy raz pisałem wchodząc na stronę Samsunga i tam już prowadzą za rączkę w tryb reklamacji.
Dostajemy odpowiedź na maila. Możemy pytać dalej i przypominać się. właśnie widzę, że zbliża się miesiąc od mojego zgłoszenia. No po prostu dla takiej firmy jak Samsung aktualizacja przeglądarki to wyprawa za ocean. Wezmę to wkrótce pod uwagę jeśli przy kupowaniu czegokolwiek będę wybierał m.in. z produktów firmy Samsung. Odpowiednie opinie oczywiście przekażę innym. Czekam jeszcze tydzień i odtąd dla mnie to już będzie Samsung tylko ***************ung.
 
Do góry