Adeo vs kaub*era

atryda

New member
Hej,

Czy jest ktos w stanie porownac oba ekrany pod wzgledem jakosc?
Jakies przemyslenia?

Z tego co uslyszalem od sprzedawcow, oba ekrany sa produkowane w Polsce, jakosc bardzo podobna.
Zastanawiam sie czy przemawia za Adeo wzgledem kaub*era?

Dzieki wiekie
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Adeo nie jest na chińskich komponentach jak Ka...uber - nawet silniczek ma made in Italy.
Ja Adeo Tensio Profesional użytkuję bezawaryjnie już dobre 10 lat.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakość porównywalna, obie marki produkują ekrany które zadowolą każdego normalnego zjadacza chleba. Adeo jest delikatnie droższe co nie znaczy że lepsze. Wazystko zależy na który dostaniesz lepszą ofertę.
 

atryda

New member
Super, dzieki wielkie za odpowiedz. Zastanawialem sie wlasnie czy jest sens dokladac 1.5k do Adeo - rozwiales moje watpliwosci!
 

darekguma

New member
Bez reklam
To przy takiej inwestycji pewno z napinaczami, bo innej opcji nie widzę

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

atryda

New member
Ide w napinacze, bo moj obecny (100") mi tak pofalowal po 7 latach, ze obecnie z niego juz nawet nie korzystam.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy 100" ani Adeo ani Kau*B*er nie będą Ci się falowały. to są bardzo dobrej jakości ekrany.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy 130” warto już rozważyć. Aczkolwiek Raf ma chyba 130” bez napinaczy i nie narzekał na falowanie
 

atryda

New member
Tutaj wlasnie mialem / mam dylemat bo w relatywnie podobnych $$$ (roznica 600zl) mam Adeo bez napinaczy i ******************a z napinaczami.

Natomiast Adeo z napinaczmi to jest plus 2k wiecej niz ******************.

Jak jestem sklonny doklozyc do ******************a z napinaczmi to do Adeo juz mi dosc ciezko. Dlatego wlasnie sie zastanawialem, czy Adeo jest o tyle lepszym ekranem skoro finalna cena jest istotnie wyzsza.

Jesli sam ekran bylby duzo lepszy w przypadku Adeo to prawdopodbnie bym poszedl w najtansza opcje, bez napinaczy i mocno liczyl na brak falowania :)

Natomiast z tego co rozumiem, sam ekran/material jest podobnej klasy... a glupio juz nie dlozyc paru stow do napinaczy... wiec wypada na ******************a
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam Adeo z napinaczami i nie mogę się do niczego przyczepić. Jakość wykonania zarówno kasety, mechanizmu napinającego jak i powierzchni jest bardzo wysoka. K*aube*ra też widziałem nie raz i jakością nie odbiega od Adeo. Kolega ostatnio kupił właśnie nowego K*aube*ra 16/9 z czarnymi ramkami, pasem rozbiegowym i napinaczami z pow. reference white za 3,5k. Do Adeo trzeba z tysiaka dorzucić, więc bierz K*aube*r
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obie firmy godne polecenia, przy 131" ja bym obowiązkowo brał napinacze. Ten sam próg jakości, więc może cena Ci pomoże...:) Ja już od około 10lat mam ekrany k...a i nie narzekam. Poprzedni szary teraz od dwóch lat biały.
 

atryda

New member
Dziekuje Panowie, rozwialiscie wszystkie moje watpliwosci :)
K*uber z napinaczmi :)

btw. wlasnie zauwazylem ze K*uber zostal pieknie wygwiazdkowany **** :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bo to polska firma, a tutaj takich chyba nie lubią moderatorzy...m :+) bo to reklama....
Jeśli zamówisz to nie przejmuj się zapachem, pierwszy miesiąc rozwijaj jak najdłużej i niech się wietrzy...później już nie ma zapachu farby.
 

cieszkop

New member
Hej, daj znac jaki model K****r zamowiles, ja mialem ten problem ze chcialem 150" i czekam na zamowiony A**o Elegance 330x185 cm bez napinaczy ale w dobrej cenie :)
 
Do góry