Adapter wifi Samsung TV LCD serii C650 ?

polom77

New member
Witam
Mam pytanie samsung zaleca tylko kupno tego niżej podanego adapteru wifi aby mógł przeglądać strony internetowe .
ADAPTER WIFI SAMSUNG WIS09ABGN



Ale po co wydawać ponad 200żł jak może by na takim adapterze też działał jestem laikiem ale pytam się wam proszę o poradzenie ?

ADAPTER USB WI-FI LIVEBOX TP-LINK TL-WN321G


Dzięki za odpowiedź
 

Enagem

New member
Z działającymi adapterami WIFI innych producentów jest tak,że niewielu o takowych słyszało a prawie nikt ich nie widział :)
A tak na poważnie,jak możesz to podłącz kablem,pozbędziesz się wielu problemów.Tak wiem nie zawsze jest to możliwe bez wysiłku.Jeżeli kablem nie jest możliwe to pozostaje kupno oryginalnego dongla Samsunga,który jeżeli jest w strefie silnego sygnału działa dosyć sprawnie.Troszkę taniej poszukać możesz na Allegro.Miałem więcej szczęścia dostałem go gratis z TV :)
 

tomaszf

New member
Mam DWA-140 H/W ver. B1 jest na RT2870 z tego co pisza .... dziala bez zadnych problemow od poczatku.

Sent from my Milestone using Tapatalk
 

tomaszf

New member
Po zakupie tv zrobilem update na 3003 i na ta trafil d–link ... jak pisalem nie mialem z nim najmniejszego problemu ... obecnie jade na 3005 i wszystko chula bez zmian.

Sent from my Milestone using Tapatalk
 

tatu

New member
zakłócenia??

Napiszę to tutaj bo w wątku ogólnym trudno potem doszukać się informacji.
Podłączyłem kablowo 40C650 do routera i bez problemu się połączył z internetem dodał kilka aktualizacji i teraz pytanie:
Włączyłem TVP void i serial "trzeci oficer" obraz jest generalnie ok ale chwilami pojawia się cos w rodzaju rozmazania, zakłócenia w pewnych fragmentach ekranu, takie chwilowe "niewyraźności".
Jako, że to moje testowe próby (TV mam od wczoraj) mam pytanie czy to jest kwestia łacza internetowego i jakosci sygnału czy też mamy wpływ w ustawieniach telewizora na korekcję obrazu podczas gdy sygnał jest internetowy?

(bardzo prosze uzytkowników o odpowiedzi gdyż przez najbliższe dni musze zdecydowac czy TV zostawie czy zwrócę)
 

evolution4

New member
Jest w tym wątku podany link do strony z listą kart USB Wifi innych firm (opartych na chipsecie rt2870 i rt73) pełniących funkcję zamiennika USB Samsunga...
Moje pytanie brzmi:
Który z zamienników dostępnych na polskim rynku będzie współpracował z C650?
Proszę użytkowników o podanie modeli kart i oprogramowania na którym dokonali testu.
Zrobimy takową listę co znacznie ułatwi sprawę.


Lista kompatybilnych modeli kart:
Kod:
D-Link DWA-140 ( potwierdzone przez usera @tomaszf )
 
Ostatnia edycja:

tomaqu

New member
Ja mam LE37C650 soft 3008.3 i kartę D-Link DWA-140 ver. B2 i nieststy nie działa
Mam ktoś inną opcję karty wifi
 
Do góry