Acoustic Energy Aegis Neo 1 czy to dobre kolumny?

czesio_666

New member
Witam,


Sklep w którym miałem kupić MA BR2 ma je tylko na zamówienie, wiec możliwy odsłuch jak sobie zamówię :neutral:

Pan w sklepie do HK AVR255 polecał Acoustic Energy Aegis Neo 1. Podobno fajnie zagrają.
Nie miałem okazji ich posłuchać bo było przed zamknięciem sklepu.

Mam pytanie do forumowiczów czy ktoś z Was ma te kolumny, co może o nich powiedzieć tak z doświadczenia lub ze słyszenia:)


Informacyjnie kolumny maja "pracować" w pokoju o powierzchni 20m2.
Muzyka rozrywkowa od popu do mocniejszego rocka.
 

arniparus

New member
Generalnie Acoustic Energy to sa wrecz doskonale kolumny za pieniazki za jakie mozna je kupic. Osobiscie jednak polecam wyzsza serie Aelite. Model albo Aelite 1 albo Aelite 2 jezeli chodzi o konstrukcje podstawkowa oczywiscie :) Graja znacznie lepiej i gora i dolem :)

Do ROCKa to poszukaj gdzies tanich AELITE2 . W tym brzmieniu trudno o lepsze podstawkowce. Ilosc informacji i to jak pieknie schodza basem robi wrazenie ...
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
wszystko zalezy za jakie pieniadze proponuja ci te kolumny, a tego co pamietam
ceny w Polsce sa nieproporcjonalnie wysokie na AE.
osobiscie stojac przed wyborem - zestawu AE neo (front 3 ,tyl 1) i MA bronze (front br5,tyl br2)
wybralem ten drugi zestaw . cena zestawu 5.1 ae neo (lacznie z subem)-680 £
ae neo 1 nie sa zle ,ich realna cena to 120£ i tych pieniedzy sa warte
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
poprostu porownaj w odsluchu ! - cena br2 w uk to 180-200£
oczywiscie nie znaczy to ze jak drozsze to lepsze - to musisz juz sam ocenic
 

arniparus

New member
Tutaj z mat74 sie w zupelnosci zgadzam - koniecznie odsluchaj. Generalnie jednak uwazam przeciwnie ze firme AE ogolnie robi lepsze glosniki niz Monitor A. Niestety MA jest znacznie agresywniej promowane u nas niz marka AE co ma wplyw na znajomosc marki ....

Polecam jednak jak juz pisalem serie Radiance albo Aelite. Generalnie w temacie AE lepiej udac sie na allegro niz do naszych rzeznikow cenowych :D
 
Do góry