Acer H5360BD, Okulary, Ekran

lukaszl446

New member
Witam,
Jestem na kupnie projektora Acer H5360BD. Projektor będzie podłączony przez HDMI do komputera z kartą graficzną GeForce GTX 560 Ti. Głównie będę go używał do gier i oglądania filmów. Projektor będzie w odległości 3 metrów od ściany (nie mam możliwości postawienia go dalej).

Moje pytanie brzmi jakie okulary 3D kupić do tego projektora? Z tego co wiem są 2 opcje, pierwsza to nvidia 3d vision, a druga okulary DLP Link.
Przy okularach nvidia z grami problemu chyba nie będzie bo w panelu można konfigurować ustawienia gier i tych okularów, ale czy filmy też będę mógł oglądać w 3D? Czy muszą być one w specjalnej wersji 3D, czy projektor/nvidia potrafi konwertować filmy 2d na 3d?
Jeśli chodzi o okulary DLP Link to czy jest możliwość grania w 3D i oglądania filmów w 3D? Też, czy filmy muszą być w specjalnej wersji 3D, czy każdy film 2d można oglądać przy pomocy okularów w 3d?

Ostatnia kwestia to ekran projekcyjny. Czy opłaca się kupić ekran do 300zł do tego projektora? Czy lepiej gdy będę wyświetlał obraz na ścianie (kolor piaskowy)? Jest jakaś różnica? Pokój będzie "w miarę" zaciemniony ciemnymi roletami.

Pozdrawiam...
 
Do góry