ACER H5360 i 3D z uzyciem okularow DLP Link - Powazny problem!

Bipo

Active member
Bez reklam
Odnośnie kabla HDMI to nie musisz mieć kabla 1,4 do przesyłu 3d. Potrzebny jest dobry kabel o przesyle do 10Gbps np.Interkonekt HDMI PGV10002 Profigold Oxypure - 1,5m (4056523156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Mam takie 2 kable i bez problemu przesyłają obraz 3d. Posiadam również 2x droższy kabel 1.4 i od razu Ci powiem że nie widzę żadnej różnicy na 50''plaźmie. Dlatego wszelkie marketingowe brednie odnośnie wymiany kabli hdmi na 1,4 można sobie odpuścić. Oczywiście są kable z najniższej półki które mają problem z przesłaniem sygnału 1080p a co dopiero 3d..;)
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Odnośnie kabla HDMI to nie musisz mieć kabla 1,4 do przesyłu 3d. Potrzebny jest dobry kabel o przesyle do 10Gbps np.Interkonekt HDMI PGV10002 Profigold Oxypure - 1,5m (4056523156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Mam takie 2 kable i bez problemu przesyłają obraz 3d. Posiadam również 2x droższy kabel 1.4 i od razu Ci powiem że nie widzę żadnej różnicy na 50''plaźmie. Dlatego wszelkie marketingowe brednie odnośnie wymiany kabli hdmi na 1,4 można sobie odpuścić. Oczywiście są kable z najniższej półki które mają problem z przesłaniem sygnału 1080p a co dopiero 3d..;)

Bo nie ma zadnej roznicy miedzy kablami za 10 zl i tymi za 100- 200 zl. To tylko mit krazyacy od dawna. Jedyna roznica to jakosc obudowy/wtyczki. I to wlasciwie za to placimy te dodatkowe pieniadze. Jesli ktos twierdzi, ze kabel za 200zl daje lepszy obraz niz ten za 20 zl to albo klamie, albo chce wierzyc ze jest/byl sens placenia tyle za ten kabel.

Na AVForum troche temu byl fajny post na ten temat: HDMI cable differences explained. | AVForums . Tak wiec wychodzi na to, ze kabel 1.4 jest troche takim "krokiem w tyl" ...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Zgadzam się z Tobą w 100%. Kiedyś niestety wpakowałem się w koszta myśląc właśnie że im droższy kabel tym lepiej a tu lipa 0% różnicy. Kabel działa albo nie działa. Kupując 3 kable Hdmi po 15m wydałem niecałe 200zł i jestem bardzo zadowolony. Gdzie w sklepie chcieli mi wcisnąć 1 kabel za ok. 1000zł.....
 

yogobela

New member
Mi też proponowano kabel 12m za 1000pln. Jednak kupiłem naprawde super wykonany kabel 15m za okolo 180 pln i nie mam z nim najmniejszych problemów zarówno w 2d jak i w 3d. Nie ma sensu przepłacać chyba że śpisz na kasie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry