AC:Brotherhood Multi Beta

orhm

New member
Dobra wiadomość dla tych, którzy zapisali się na kody do bety multiplayer Assassin's Creed: Brotherhood - powinny być już w wybranych skrzynkach. Oprócz kodu w mailu jest także link do 27 stronicowego pdfa z instrukcją obsługi.
Do... niezobaczenia w grze, Zabójcy ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Multi jest rewelacyjne !!! Kto sądzi inaczej niech zmyka na MW2, bo sporo jest biegających oszołomów, a tu nie o to chodzi.
 

Rudeford

New member
Wczoraj trochę pograłem i było nieźle. Biegać trzeba aby dopaść swoją ofiarę min zostanie się zabitym. Oczywiście zgodnie z misja treningową gdy jesteśmy w zasięgu ofiary idziemy normalnie i bierzemy ją z zaskoczenia. Ciągła gonitwa nie ma sensu i punktów dostajemy malutko. Najwyżej oceniane jest chyba zabójstwo z ukrycia np z kupki siana czy z ławki. Fajna jest zmiana wyglądu dzięki której możemy zrobić naszego prześladowcę w .... Lepiej się gra z minimalną wymaganą ilością graczy bo czasem robi się aż za tłoczno. Dopadamy ofiarę, która właśnie zabija, zabijamy i sami zostajemy zabici praktycznie w jednym miejscu.
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
Tak no nieprecyzyjnie sie wyrazilem - nie mam plusa i narazie nie bede bral - preorderu tez nie zloze poki nie zagram wiec szukam innego sposobu
 

nimm2

New member
od wczoraj gra w sprzedazy... jak dla mnie fantastyczna pozycja... wczoraj wieczorem usiadlem niby tylko na pol godzinki, a tak wciagnela ze jak spojrzalem na zegarek byla 3 w nocy... Klimat dorownuje poprzedniej czesci... sceny walk jak z filmu... nie wiem jak Wy, ale ja jestem zachwycony...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Właśnie skończyłem Brotherhooda. Trochę cicho na forum o tej grze a według mnie jest ona kozakiem :D Graficznie jest podobnie do AC2 i jest nieco krótsza bo ma 9 sekwencji a nie 12 jak w AC2, ale fabuła bardzo dobra. Czekam na kontynuacje która ma podobno nastąpić jeszcze pod koniec tego roku ;)
 

pav3l

New member
Bez reklam
ja ogram ten temat, tylko na razie mam za dużo do przejścia innych gierek, ale jest ona na mojej wishlist...i na pewno nie zawiedzie!
 
Do góry