A moze subiektyeny ranking tv pod katem pilki noznej w zwiazku z Euro?

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
mysle ze to nieglupia idea taki temat ze strony testerow forum :) lcd i plazmy razem, smuzenie i zachowanie sie przy pilce noznej?ranking punktowy. bardzo byscie ulatwili decyzje o zakupie wielu osobom. jesli o mnie chodzi to naprawde z waszych testow nie wynika dla mnie czy do pilki noznej lepsza jest toshiba z czy zf? sharp hd1, xl2, xl1 czy jeszcze inne? a mecze beda w koncu w hd najprawdopodobniej czesciowo. podzielic to na wielkosci ekranow np. no i ciekawe opinie od uzytkownikow moglyby sie pojawic
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja mam wprawdzie TOSHIBE X3000, więc nie to o co pytasz, ale mecze w HD ogląda się bardzo przyjemnie, model jest 42 calowy, i jak oglądam z 3 metrów, smużenie jest w zasadzie mało widoczne, chociaż nie ukrywam, na początku byłem troche zawiedziony bo myślałem, że obraz będzie super ostry, a przy mocnych strzałach, długich podaniach, obraz się troche rozmywa, ale jak mówie, jest całekiem dobrze :)
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
no wlasnie kurcze. u mnie na pioneer 507xa i na cyfrze +hd pilka w polskiej lidze slabo wyglada przy strzalach czy dlugich podaniach. teraz mam "n" i z tym bylo troche lepiej - przynajmniej na polfinale LM. dzisiaj zobacze jeszcze jak to wyglada przy transmisji z finalu PP czy PL - co tam dzisiaj jest :)

ale zachwycajaco nie jest. czy ktos ma telewizor, ktory radzi sobie z pilka nozna bez takich sensacji o kotrych pisze osoba powyzej a i ja je obserwuje u siebie........
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
arts007 dawaj lepiej swoje typy na tv a nie tu o zrodlach sygnalu ;)))


zrodlo hd z cyfry, nki. bo na polsacie pilki w hd chyba jeszcze brak a eurosport jeszcze nie dziala w hd......
 

TyLuH

New member
Philips GoGear Flash audio video player SA6045 4GB*

Witam. Jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Mialem problem z napisaniem nowego postu, wiec przyklejam sie tutaj *robi duuuże oczy*. Hehe, no wiec tak...zakupilem mp4 "Philips GoGear Flash audio video player SA6045 4GB" za 120zł wiec dlugo sie nie zastanawialem, jest tylko jeden problem, chodzi o kabel USB mp4>PC(sterowniki), czy ktos pomoze ?! pozdrawiam TyLuH :*:(
 

-AS-

New member
Witam,
nie wiem jaki ma być ten system punktowy, ale ja daję mojemy Kuro (428 ) 10/10 za sport. Właśnie oglądam finał pucharu UEFA na sygnale SD :eek:k:

Pozdrawiam
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
a ja mojemu 507xa na tym meczu na sd z tvp przez n daje 1/10. przez n hd wiecej ale nie wiem ile bo mnie uczulenie zlapalo i ledwo widze;)


tak off topic to szkockie druzyny powinny miec zakaz gry w pucharach (nuda)
 
Do góry