a moze led jednak? Samsung UE40ES8000

ksiazemicio

New member
Skłaniałem sie ku plazmie ale zobaczylem ze jest w promocji za 3999 Samsung UE40ES8000 moze to dobra okazja, a moze odwiedziecie mnie od plazmy na rzecz czegos jeszcze innego, co polecacie?
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? poddasze otwarta przestrzeń,
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,7-5,2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 5
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? duzo nas, jest walka o pozycje, przegrani pod kątem.
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? ciemno bardzo, o świcie może troche świeci potem polmrok
7.Jaki masz obecnie telewizor ? 32 kineskop
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? filmy z pena,wiele formatów, polskie znaki, szybkie menu, bez zamulania, dobra jakość obrazu, smart opcje
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? hd, polsat cyfrowy,moze w n w przyszlosci
10.Jakie urządzenia ? komputer, konsola, amplituner, kino domowe 5+1
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 1-3, w weekendy dluzej
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat podobno mniej odbija, obojetnie
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sporty i filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? chętnie jeśli nie bedzie szybko śmigać
15.Czy zamierzasz grać w gry - tak ,
16.Preferencje co do marki ? Samsung ,Panasonic ale to malo istotnte jesli bedzie zasadne kupic inny
17.Preferencje co do wielkości ? 40-50" nie wiem
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? zamulanie w smart menu, wolny, mozolny, brak polskich znaków, nieprecyzyjne menu, badpixele
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczory
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500-4000
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie mialem nigdy tego, jak mi sie spodoba to chce :p
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jak masz siedzieć 5metrów, to 40/42" to będzie duuużo za mało.

Panasonic 50ST50
Toshiba 47VL963
Sharp 46LE830
 
Do góry