a może Ferguson HF 8800 HD ??????????

aqula

New member
Ferdek HF 8800 HD

Witam serdecznie, przeglądam właśnie forum na którym opisujecie nowego Ferdka, chciał bym więc zapytać, czy ktoś już może wgrał do niego wersję 1.00.6A? A może jest już nowsza wersja edukacyjna? Wiem, że to soft edukacyjny, więc prosił bym o informację, co na tym sofcie chodzi w HD? Jak dobrze kojażę, odbierać ma na nim D*****l + oraz P******e de, proszę więc o informacje czy na tych pakietach, też można odbierać programy HD.
 
J

Judash

Guest
aqula napisał:
Witam serdecznie, przeglądam właśnie forum na którym opisujecie nowego Ferdka, chciał bym więc zapytać, czy ktoś już może wgrał do niego wersję 1.00.6A? A może jest już nowsza wersja edukacyjna? Wiem, że to soft edukacyjny, więc prosił bym o informację, co na tym sofcie chodzi w HD? Jak dobrze kojażę, odbierać ma na nim D*****l + oraz P******e de, proszę więc o informacje czy na tych pakietach, też można odbierać programy HD.

Wg http://laki.dvhk.pl/ HD mozna ogladac ;) po prawej jest opis zmiany softu.
 

sawosz

New member
dwie informacje: jedna dobra druga zla :)
dobra: jest juz na hollexie znowu dostepny
zla: cena skoczyla o 100 w gore :(

ciekawostka niepotwierdzona:
"Jak wsadzi mu się w kieszeń CI moduł z Conaxem i do niego aktywną kartę n-ki, to
startują Eurosporty i... VOD
icon_exclaim.gif
! Trochę się tnie, ale normalnie lecą filmy, które są później dostępne z VOD n-ki
icon_lol.gif
"
 
J

Judash

Guest
aqula napisał:
A jak sądzisz, skąd miałem wersję softu, który podałem jako edukacyjny!?
Wiem że każdy chce tutaj "zabłysnąć" :D

Skoro masz soft, to chyba opis czytales?. Bo inaczej bys tak "blyskotliwych" pytan nie zadawal!.Jasno jest napisane, ze HD mozna ogladac.
 

kev1

New member
witam wszystkich
powtarzam moje pytanko
czy przy wlozonym module polsatu i przelaczeniu np. na premiere zostaje ta tablica modulu...tego programu nie ma w twoim abonamencie .....
dzieki za odpowiedzi
 

Archibald2403

New member
Witam,

czy ktokolwiek może określić jakość obrazu w SD i HD w porównaniu do np: topfielda lub humaxa ?
Nie musi być naukowo, wystarczy organoleptycznie :)

pozdrawiam
 

stereoman

New member
sorki

wolę jednak ciągnąć temat tego Fergusona 8800 HD na tym topiku,jest tutaj więcej informacji.
Gdzieś czytałem wczoraj ,że w połowie maja ma być większa dostawa ze zmienionym pilotem i skorygowanym softem.Jestem blisko wyboru tego modelu.ale...a co jeśli się okaże ,że recorder CP albo C+HD/podobno wkrótce;)/ będzie lepszy?Zgroza by była totalna.
Trafiłem taki sklepik z rozsądną ceną i opisem kilku jeszcze opcji:

http://shop.ferdek.eu/product_info.php?products_id=82

Ot dylematy na starość/no,powiedzmy :)/

pzdr
ps
prawda,że z tym edukacyjnym softem bije Topfielda i Humaxa o n rekorderze nie wspominająć ?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
stereoman napisał:
Trafiłem taki sklepik z rozsądną ceną i opisem kilku jeszcze opcji:

http://shop.ferdek.eu/product_info.php?products_id=82

Ot dylematy na starość/no,powiedzmy :)/
To ja dodam Ci jeszcze jeden dylemat
- brać z polską gwarancją czy EU - bo z tego co widzę ten sklep sprzedaje sprzet chyba z Niemiec
W Polsce np.kabel HDMI jest standardowo w zestawie a u niego nie ma więc pewnie i dlatego cena niższa ale i pewnie gwarancji polskiej brak.

Ja Fergusona brałbym tylko z polską gwarancja - ten sprzęt często sie psuje

pozd

ps
a jak ten wariat dalej czekam na DM8000
 

jarwisz

New member
Bez reklam
stereoman napisał:
ciekawe ile będzie stało w PLN?

ale na teraz jest Ferguson 8800HD za rozsądniejsze pieniądze:D
planuje się za dużego Dreama 750euro

TD ok 500 euro - mały k 300 euro

sprostowanie
 
Ostatnia edycja:

tomter

New member
Jak narazie to nikt nic nie napisał o jakości obrazu i dźwięku z tego ferdka, a jest to chyba najwazniejsza kwestia przy wyborze tunera....?
 

rydzyn

New member
tomter napisał:
Jak narazie to nikt nic nie napisał o jakości obrazu i dźwięku z tego ferdka, a jest to chyba najwazniejsza kwestia przy wyborze tunera....?
Obraz dla mnie super ale największe znaczenie ma tu tv,dziwięk (yamaha RZ-V640RDS)też bez zarzutu ,przy 5.1 gra aż miło.;)
 

inox777

New member
tomter napisał:
Jak narazie to nikt nic nie napisał o jakości obrazu i dźwięku z tego ferdka, a jest to chyba najwazniejsza kwestia przy wyborze tunera....?

dla mnie dżwięk w skali 0-10 stawiam na 9
obraz HD w skali 0-10 stawiam na 10 na niektórych kanałach "wypala oczy ";) testowany na kanałach HD4, HD5, PRO7HD, SAT1HD, C+HD,ANIXE HD, P*****E HD, D*******Y HD
 
J

Judash

Guest
inox777 napisał:
dla mnie dżwięk w skali 0-10 stawiam na 9
obraz HD w skali 0-10 stawiam na 10 na niektórych kanałach "wypala oczy ";) testowany na kanałach HD4, HD5, PRO7HD, SAT1HD, C+HD,ANIXE HD, P*****E HD, D*******Y HD

D+ ma jakies kanaly HD?
 
Do góry