a-200 - nie działa LAN?

krz2348

New member
mam popcorna A-200, po podłączeniu kabla sieciowego (LAN) nie zapalają się diodki przy gnieździe LAN w PCH.. oczywiście nie podłącza się do sieci więc nie działa...
Update firmware do najnowszego nie pomógł nic w tym temacie - czy ktoś może mi pomóc dojść do tego w czym jest problem? może coś powinienem 'włączyć' w ustawieniach ?

A-200 mam od dwóch godzin, od znajomego który nigdy nie potrzebował korzystać z Sieci przez Popcorna, a ja posiadam dysk sieciowy, więc chciałbym z niego korzystać ...
 

andrew k

New member
Skąd pewność że kabel dobry? Sprawdzić na innym kablu, kabel sprawdzić za pomocą innego urządzenia. Czarny scenariusz - uszkodzony port w a200.
 

krz2348

New member
kable na 100% dobry, cały czas TV podłączony nim do routera.
podłączałem do routera, switcha i kompa, także jestem prawie pewien że to port... wysłałem dziś go do serwisu, żeby zdiagnozowali - jest jeszcze na gwarancji.. dam znać jeśli coś wyjdzie...
 

Ziper

New member
Mozesz podac adres tego serwisu ? Sam mam uwalonego popcorna i wlasnie walcze z przywroceniem firmware`u przez serial ale male postepy.
 

Ziper

New member
Ok, popcorn naprawiony. Jakby ktos mial problemy w stylu - nie widac obrazu, czarny ekran lub problem z wgraniem firmware`u to niech pisze na priva. Postaram sie pomoc.
 
Do góry