9606, 9705 a może 8606 - głowa już boli - pomocy

sTAFFIOR

New member
Witam a jest w tym modelu funkcja , ze mozna sobie ustwic glebie 3d? Rozumiem tez ze przy szybkich akcjach nie widzisz zadnych zaciec ito obraz jest calkowicie plynny? Pozdrawiam.
Lolek

ma 3 poziomy głębi 3D - ja oglądam z ustawioną na maksa (wczoraj Arsenal - Borussia - super efekt) teściowie przy odwiedzinach oglądali na normal i stwierdzili e lepiej niż w kinie.

tak jak pisałem - bardzo fajnie i płynnie chodzi przy szybkich akcjach

dzisiaj pierwsze dziwne efekty - filmy z USB - niektórych AVI pisze że nie widzi i nie może odtworzyć, jednak gdy z innego filmu wyjdę do menu i odpalę te które nie działały to śmigają od razu.
Zauważyłem też że potrafi pogubić się przy szybkim skakaniu po plikach na pendrive - czasami wyskoczy "z niego" do przeglądania normalnej TV
 

jarzek

New member
ja tych philipsów nie widziałem ale widizałem VT30 i zaszokowało mnie ze dla ciebie odpał w przedbieghach...az ciezko mi uwierzyc ze te phile sa az tak dobre???


dla mnie obraz był w plazmie słaby , a z br był zyleta - widocznie skalowanie jest słabe, natomiast philips wyostrzał obraz super czasami aż za bardzo hehe
 

jarzek

New member
oczywiście są to moje subiektywne uczucia, każdy ma prawo do swojego zdania, ja tylko wyrażam swoją opinię, która jest jednoznaczna dla mnie najlepszy obraz generował philips i tyle
 

accu

New member
Bez reklam
oczywiście są to moje subiektywne uczucia, każdy ma prawo do swojego zdania, ja tylko wyrażam swoją opinię, która jest jednoznaczna dla mnie najlepszy obraz generował philips i tyle

Witam,
Mnie chodziło o porównanie obrazu w 46PFL9706K/02 a serią tv 8606.;) Nie podajesz wielkości tv z serii 8606.(jaka była przekątna ekranu)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jarzek

New member
wielkośc była ta sama czyli 46 cali, sam byłem w szoku gdy patrzyłem na ten sam film z pendriva ale jak pisałem była to róznica bardzo niewielka, pewnie po dostrojeniu wszystkich parametrów ( nie miałem czasu na ustawienie wszystkich jednakowych tylko tych głównych) mozna by było porównac oba tv, niemniej jednak uważam że 2-krotnie wyższa cena za 9706 jest troszeczke przesadzona
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
wielkośc była ta sama czyli 46 cali, sam byłem w szoku gdy patrzyłem na ten sam film z pendriva ale jak pisałem była to róznica bardzo niewielka, pewnie po dostrojeniu wszystkich parametrów ( nie miałem czasu na ustawienie wszystkich jednakowych tylko tych głównych) mozna by było porównac oba tv, niemniej jednak uważam że 2-krotnie wyższa cena za 9706 jest troszeczke przesadzona

Witam klego powinienes sie przyzwyczaic juz ze cena w elektronice czy w rtv nigdy nie bedzie odzwierciedlala takiej roznicy w jakosci jak roznica w cenie..... co bys nie kupowal czy to bedzie tv czy amplituner czy np kable tam to dopiero sa roznice w cenie a jakosci trzykrotnej nigdy nie doswiadczysz w stosunku do np 3 krotnej ceny za jakis kabelek :) Kwestia kasy ile sie ma. Jak ktos ma to nie zastanawia sie nad tym tylko podoba mu sie i kupuje, a jesli kogos nie stac jest ( nie mowie tu o Tobie tylko generalnie ) to zawsze bedzie sie zastanawial i bedzie sobie mowil ze takiej roznicy jakosci w stosunku do ceny to nie widzi. Pozdrawiam
lolek
 

.:PhaRaoN:.

New member
witam
mam mozliowsc zakupienia 40" 9705 odnowionego fabrycznie za niecałe 3 tys zł
TV ma fabryczna gwarancje
Bije sie cały czas z myslami pomiedzy
Samsung D6500 vs. Philips 9705

dla mnie najistotniejsze rzeczy to
-jakosc SD i HD /dla TV cyfra i polsat/
-troche 3d
-skype i troche innych aplikacji typu trailery itp.

w philipsie trzeba dodac 1 tys zł na zestaw 3d

ktos moze pomóc w decyzji?

pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich potrzeb to brałbym Panasonica 42 VT30.
Odnowionego Philipsa - cokolwiek to znaczy - bym odpuścił.
 

.:PhaRaoN:.

New member
nie chce plazmy,zona sie uparła ze duzo pradu i koniec :)
wiec musi byc jakis relatywnie dobry LCDek,w kwocie ponizej 4 tys
Philips pewnie był naprawiany i ponownie na sprzedaz poszedł ,
jest fabrycznie odnowiony - tak jest napisane.

pozdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zapytanie do Kikiego lub Accu

Witam mozecie napisac mi ile ma stref podswietlenia model 9606 w 52 calach? Kolega ma chrapke ale niestety na infolinii nie wiedza takiej rzeczy podstawowej , wiedza tyle ze ma mniej jak 9705 biorac pod uwage ze ten byl 46 cali a 9606 jest w 52 calach to moze sie okazac ze w cale on nie bedzie lepszy od lg 980 ktory ma 90 stref na 55 calach . Pozdrawiam
Lolek
ps jak ktos inny wie to rowniez moze napisac :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam mozecie napisac mi ile ma stref podswietlenia model 9606 w 52 calach? Kolega ma chrapke ale niestety na infolinii nie wiedza takiej rzeczy podstawowej , wiedza tyle ze ma mniej jak 9705 biorac pod uwage ze ten byl 46 cali a 9606 jest w 52 calach to moze sie okazac ze w cale on nie bedzie lepszy od lg 980 ktory ma 90 stref na 55 calach . Pozdrawiam
Lolek
ps jak ktos inny wie to rowniez moze napisac :)

Witam,

Miło mnie Lolek126 odpowiedzieć na Twoje zapytanie . Telewizor marki Philips 52PFL9606K/02 posiada 112 segmentów podświetlenia.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam,

Miło mnie Lolek126 odpowiedzieć na Twoje zapytanie . Telewizor marki Philips 52PFL9606K/02 posiada 112 segmentów podświetlenia.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

witam dzieki serdeczne, powiedz wg Ciebie nie uwazasz ze to szalu nie bedzie jesli ma tak malo stref podswietlenia czyli lg 980 w cale duzo mniej nie ma jest deko wieksza ale to ni eoznacza ze jest na przegranej pozycji w stosunku do 9606 - jak myslisz? A druga sprawa zenada ze ludzie wiedza ( moze nie wszyscy ale jednak sa... ) a infolinia philipsa nie wie tego i tu kolejne chodzi po glowie zapytanie ze skoro oni tego nie wiedza to moze i tak podchodzili do tego modelu zeby zrobic dla zrobienia zawsze ktos kupi jak bedzie chcial wiekszy rozmiar ale szalu nie bedzie.... Pozdrawiam kolege.
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Patanko do Accu

Witam,

Miło mnie Lolek126 odpowiedzieć na Twoje zapytanie . Telewizor marki Philips 52PFL9606K/02 posiada 112 segmentów podświetlenia.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam kolego i raz jeszcze sie pytam o to samo, gdyz kolega dzwonil na infolinie do philipsa i tym razem ktos udzielil informacji odnosnie stref podswetlenia w tym modelu, ale powiedzial ze 176 ma ten model stref podswietlenia ( dla mnie przy duzo ) ale jak kolega stwierdzil ze ma z dobrego zrodla fakt ze ten model ma 112 to Pani powiedziala ze raz jeszcze to sprawdzi i sie odezwie - do mnie tez mieli sie odezwac i jak do tej pory nikt sie nie odezwal. Skad wiesz ze tem model ma 112 wlasnie stref czy jest to zrodlo wiesz takie 100% ? Pozdrawiam i daj znac
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam kolego i raz jeszcze sie pytam o to samo, gdyz kolega dzwonil na infolinie do philipsa i tym razem ktos udzielil informacji odnosnie stref podswetlenia w tym modelu, ale powiedzial ze 176 ma ten model stref podswietlenia ( dla mnie przy duzo ) ale jak kolega stwierdzil ze ma z dobrego zrodla fakt ze ten model ma 112 to Pani powiedziala ze raz jeszcze to sprawdzi i sie odezwie - do mnie tez mieli sie odezwac i jak do tej pory nikt sie nie odezwal. Skad wiesz ze tem model ma 112 wlasnie stref czy jest to zrodlo wiesz takie 100% ? Pozdrawiam i daj znac
Lolek

Witam,
To co podaję ,staram się podawać zawsze ,gdy sprawdzę chociażby w jednym ,ale sprawdzonym źródle.A w tym przypadku to źródło holenderskie.:)
176 to 176 stopni - kąt widzenia /poziomego/ w telewizorach firmy Philips.(Hehe)
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz kolego tak jak mowie philips to zenada jedna wielka zenada kompletnie nic nie wiedza na infolinii i naprawde boje sie ze za rok dwa to o philipsie jako tv bedzie mozna zapomniec. Dlatego tak jak pisalem ze jak kolega powiedzial ze z dobrego zrodla slyszal o 112 strefach to Pani sie gleboko zastanowila i powiedziala ze przesle to pytanie dalej,nie mniej jednak po zadaniu kontaktowala sie z dzialem technicznym wiec chlopaki dobrze sa zorientowani co :) szkoda slow. Nie mneij jednak tak patzrzac obiektywnie i na cene i rozmiar tego tv to ten obraz calkiem calkiem jest jak sie widzi aczkowliek zeby wiecej cos powiedziec trzebaby bylo cos swojego zobaczyc i pobawic sie troszke i miec odleglosc ze 3 m a nie 1,20 tak jak jest on ustawiony w saturnie. :) Pozdarwiami raz jeszcze dziekuje.
Lolek
 

jarzek

New member
problem z dźwiękiem
chodzi mi o model 8606 , pisałem pare postów wcześniej odnosnie problemu z dźwiekiem ( tzn jego braku)przy odtwarzaniu filmów z pendriva , znalazłem w instrukcji tylko zapis, ze gdy tv nie moze odczytać kodeku to głos się wyłącza automatycznie, problem chyba dotyczy tylko serii 8000, niestety nie mogłem doprosić sie w sklepie żeby podłączyli go pod inne źródło sygnału - satke albo dvd z filmem, natomiast seria 7000 odtwarzała film bez problemu, czy ktoś widział i słyszał jak ten tv się sprawuje?
 

tomi211

New member
Witam mam zamiar kupić 37pfl9606 chciałbym wiedzieć czy ten telewizor ma podświetlenie krawędziowe czy jest to full led,a jeśli to ile ma segmentów podświetlania. z óry dziękuję za pomoc.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam 52 calowy ma 112 stref , abliligdt XL i jest to pelne podswietlenie led wiec mysle ze interesujacy Cie rozmiar rowniez ma pelne podswietlenie led. Ale konkretnie ile ma stref wlansie mniejszy model to ja nie wiem , ale mysle ze kolega ACCu wie to na pewno i bedzie to wiadomsoc na 100% pewna. Bo dziady na infolinii nic nie wiedza o tym tv jesli chodzi wlasnie o podswietlenie. Pozdrawiam
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam mam zamiar kupić 37pfl9606 chciałbym wiedzieć czy ten telewizor ma podświetlenie krawędziowe czy jest to full led,a jeśli to ile ma segmentów podświetlania. z óry dziękuję za pomoc.

Witam,
Ma podświetlenie tzw. edge led ,czyli krawędziowe.;)

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 
Do góry