9 nowych aplikacji na 50pus7334

klakla

New member
Jak w temacie pojawiło się 9 nowych aplikacji np. freeview play , bbc iplayer , itv hub i jeszcze kilka na chwilę obecną po próbie odpalenia jest tylko komunikat -Nie można tego teraz otworzyć-. Czy wyjaśni ktoś co to za wynalazki ?:niewiem: Wyczytałem że usługa dostępna jest wyłącznie na modelach sprzedawanych na terenie Wielkiej Brytanii .
 
Ostatnia edycja:

szwedu666

New member
No widocznie jest tak jak napisali. Tylko dla Brytoli . End of discussion.
Sprawdzę jeszcze u siebie.

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież masz dostępność setek aplikacji z Google Play.
I masz dostępność z poziomu Kodi 18 setki aplikacji jeśli potrafisz wybrać wtyczki. A z poziomu IPTV masz tysiące programów.
 

xgrey

New member
Jak w temacie pojawiło się 9 nowych aplikacji np. freeview play , bbc iplayer , itv hub i jeszcze kilka na chwilę obecną po próbie odpalenia jest tylko komunikat -Nie można tego teraz otworzyć-. Czy wyjaśni ktoś co to za wynalazki ?:niewiem: Wyczytałem że usługa dostępna jest wyłącznie na modelach sprzedawanych na terenie Wielkiej Brytanii .

Mam ten sam problem.
Apki jakby znikąd dodały się same w systemie, nie da się ich odinstalować i na dodatek same wjeb... się na główna stronę do zakładek z sugerowanymi kanałami.
Mega się zdziwiłem wczoraj, philips wymusza ich instalacje czy co ?
 

szwedu666

New member
Mam ten sam problem.

Apki jakby znikąd dodały się same w systemie, nie da się ich odinstalować i na dodatek same wjeb... się na główna stronę do zakładek z sugerowanymi kanałami.

Mega się zdziwiłem wczoraj, philips wymusza ich instalacje czy co ?
Możliwe że to umowa tak jak z rakutenTV które nawet ma swój przycisk na pilocie a w Polsce niedostępne..

Wysłane z mojego LGM-V300L przy użyciu Tapatalka
 

omnia

New member
Przecież teraz jest promka na Rakuten TV. Kupujesz Philipsa do połowy maja, a 10 filmów dostajesz na Rakuten TV.
 
Do góry