8002 55 cali eleven sport

Yoochith

New member
Witam posiadam od tygodnia tv Samsung 55 cali 8002 obraz wszystko pięknie netfix bajka Xbox tryb gry to samo . Nie ma się do czego przyczepić tylko się zachwycać.
Kupiłem subskrypcje eleven sport żeby mecze oglądać real Barca ..
I tu problem ekran się rozmywa obraz nie nadąża kontury widać itd masakra jednym słowem.
W czym leży problem jeśli telewizja działa lux netfix świetnie Xbox lux a włączyłem elevensports i dupa....
Internet światłowód 30 mb obecnie oglądając mecz sprawdzam prędkość na telefonie i cały czas 28 mb nie spada
 

Yoochith

New member
Wykupiłem na miesiąc na eleven sport... I zastanawiam się czy łącze 30 mb nie wyrabia ??? Albo ustawienia tv? Ale netfix śmiga pięknie wręcz jestem zaskoczony tylko ten głupi elevensports co na żywo ciągnie z łącza obraz masakra...
Nie będę kupować innych żeby tylko sprawdzić?
 
Ostatnia edycja:

Wesley1

Member
Bez reklam
Nie masz "zwykłej" kablówki albo TV SAT? To odpal mecz na YT. Albo lepiej - ściągnij jakiś w dobrej jakości i odpal z pena albo dysku.
 

Yoochith

New member
Włączyłem mecz na YouTube real liverpool3;1 z któregoś roku pisało obraz 4k i jest świetnie ! Obraz ładnie wygląda o nic się nie zacina przy internecie 30mb. A na elevensports jakość obrazu dużo gorsza dużo i do tego dochodzą rozmycia obrazu its widać kontury zawodników itp
 

Yoochith

New member
Ma ktoś może ustawienia do tego tv ? Czy przy netfix jak oglądam włączyć hdr ? Czy zostawić jak jest? Ustawiena standardowe
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Włączyłem mecz na YouTube real liverpool3;1 z któregoś roku pisało obraz 4k i jest świetnie ! Obraz ładnie wygląda o nic się nie zacina przy internecie 30mb. A na elevensports jakość obrazu dużo gorsza dużo i do tego dochodzą rozmycia obrazu its widać kontury zawodników itp
To jest najprawdopodobniej tak jak pisałem = kanały 11 są gównianej jakości.
 

Yoochith

New member
Chyba masz rację dzownilem do Samsunga zresetowałem mi aplikacje. Oraz pisałem do dostawcy internetu że mam taki problem i udostępnili mi 100 mb obecnie miałem 30 mb... I dalej obraz kicha na eleven sports aplikacji ... Na YouTube mecz włączając stary z 2017 gdzie pisze dobra jakość wszystko jest fajnie ;) a gdy leci na żywo na elevensports kicha?. Więc tak nadają? Jaki pakiet warto kupić żeby mecze ogląda. W dobrej jakości..
 

Kris_6

Member
Spotkałem się z dużą liczbą komentarzy, że Eleven Sport przez neta jest w słabej jakości także to nie wina TV a Eleven :)
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Raz piszesz, że wszystko pięknie śmiga a za chwilę, że jednak nie. Nic nie rozumiem. Ustaw wszystkie upłynniacze na "auto" i sprawdź. Potem wyłącz wszystkie i znowu sprawdź.
 

Yoochith

New member
Bo włączyłem na YouTube 4k mecz i ładnie bez zacięć a losowo HD zwykły tragedia... Piłka ucieka czasami nr na koszulkach nie widać itd
 

Duch87

New member
Bez reklam
U mnie na Philipsie 8303 również był problem z Eleven. Dopiero kablówka z UPC załatwiła sprawę.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Odświeżę temat , zastanawiam się nad zakupem Eleven Sports więc proszę osoby oglądające pakiet przez neta o opinie dotyczące jakości obrazu . Zmieniło się na lepsze czy w dalszym ciągu są problemy . Tv Samsung .
 
Do góry