75xh9096 czy 75Q80T

ladziu91

New member
Witam, siostra chcekupić tv 75 cali i teraz pytanie który lepszy, Sony jest terazw super cenie 6800 czy warto dopłacać do Samsunga? Tv sporo chodzi - jakieś minimum 10h dzienie. Nc+, ntflix, piłka nożna itp.
 

Momo707

New member
Seria 9096 to niewypał i loteria jak na razie. Nie ma żadnych wiadomości oficjalnych od producenta że zajął się oprogramowaniem i problemy nie będą miały miejsca więc oficjalnie problem nie istnieje . Problemy nie będą oficjalnie ogłaszane kiedy ps5 wchodzi na rynek ( nieodłączny partner do tv z hdmi 2.1 ) . Cała sytuacja to żenada w wykonaniu Sony. Samsung jest porównywalny nie tylko moim zdaniem .
 

martingg

Member
Jakby Samsung miał Dolby Vision to bym nawet nie szukał dalej tylko brał q80t. Poczekam rok zobaczę może się Samsung nawróci na dobrą drogę
 

Momo707

New member
Mnie ten rok martwi tzn tegoroczne modele są tak słabe że zaczynam wątpić w dobry tv poniżej 15k ( powyżej 80 cali ) . Może jest to po części zasługa epidemii ale na dobrą sprawę nie ma w czym wybrać żeby było ok i bez problemowo. Kupując zaś tv za 15-16k wypada przedłużyć gwarancję przynajmniej o następne 2 -3 lata i dochodzi kolejne 2-3k . Porównując to no do projektora laserowego optomy który ma gwarancję 3 lata na urzadzenie i 5 lat lub 20 000 godz na źródło światła mając niezbyt nasłonecznione pomieszczenie jest całkiem kuszącą propozycją. Naprawdę niełatwy wybór w tym roku ....może poczekać?
 

ladziu91

New member
Ja sam nie wiem już co robić, Sony niby często wypuszcza aktualizacje ale nie wiadomo czy to pomoże. Ciekawe jak ceny bedą wyglądały na przyszły rok, bo te teraz są bardzo dobre.
Jeśli chodzi o projektor to na konkurencyjnym forum użytkownik wrzucił foty projektora laserowego UST + do tego ekran ALR 90Cali i jego to wynioslo 5400 zł
 
Do góry