75X9405C Sony i 55X9005C - Ceny ...

pantomima

Banned
Etap sporów na temat tego co lepsze już dawno minął i bardzo fajnie bo wynikało z tego tylko spore zamieszanie wspierane niekończącymi się jadkami .

Nie zmienia to jednak faktu że pewne modele zostały odnotowane a generowane przez nie obrazy stały się wzorcem dla porównań . Przez krótszy/dłuższy okres były obrazem referencyjnym, bez wzgl.na to ,jaki kto obraz preferował .
 

accu

New member
Bez reklam
Ja tam jestem zwolennikiem porównywania plazma do plazmy i led do leda... to są dwie inne technologie więc i nie ma co rozpatrywać wg mnie... zresztą tyle już o tym mowy było że szał...

Witam uprzejmie,

Tak , niektóre modele telewizorów plazmowych firmy Pioneer , pod względem jakości obrazu niedoścignione dla mnie
od lat...

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

pawlao

New member
Kłócicie się o obraz,
najważniejsze, żeby nowe modele miały kodek HEVC,
bo w tym roku sprzedają TVs UHD,
które nie są w stanie odtworzyć materiałów tej rozdzielczości z satelity.
A może nadal będą uważali, że mają najlepsze TV 4K,
które w zasadzie do niczego się nie nadają.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Nikt się nie kłóci , tylko ewentualnie wymienia się swoim poglądem .
Nie martw się o kodek HEVC , już niektóre modele telewizorów go mają ,
a w tegorocznych(2015) modelach telewizorów 4K wielu firm produkujących
telewizory , projektanci o nim nie zapomniało . Mimo wszystko 4K to
w naszym kraju "melodia" przyszłości . (dobre kilka lat)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie jeszcze wiele Wisły upłynie zanim 4k będzie w naszych domach z satelity aczkolwiek w tym roku to już wszyscy chyba będą mieli ten kodek w tv 4k albo prawie wszyscy..
A z tamtego roku Samsung chyba odtwarzał program 4k z satelity o ile mnie pamięć nie myli.. i jako jedyne ich tv odtwarzały , niektóre inne nawet jak miały ten kodek to i tak był problem z odtworzeniem programu 4k.. Więc Sony nie był jedynym...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam uprzejmie,
Tak , niektóre modele telewizorów plazmowych firmy Pioneer , pod względem jakości obrazu niedoścignione dla mnie
od lat...

Pisz na priv, to ja Ci chętnie sprzedam ten niedościgniony obraz.
Wrzuce kasę do skarpety i za kilka lat dołoże do dużego OLEDa.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jest jeden w mojej rodzinie , więc nieraz chętnie na nim oglądam filmy i sport .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry