75C7006 Nie włącza się

MaXiLuPa

New member
Cześć, proszę o poradę, polscy przyjaciele. Mam TCL 75C7006, wyłączyłem go normalnie wieczorem, ale rano nie da się go włączyć. Dioda LED świeci, ale telewizor nie odpowiada. Odłączyłem go od sieci, odłączyłem wszystkie HDMI i wejścia, ale nic. Czy jest opcja HARD RESET? Czy jest to problem ze sprzętem? Dziękuję Lukáš
 

firefl

Active member
Bez reklam
możesz próbować załączyć kabel zasilający trzymając wciśnięty przycisk power w tv (to nie ma być przycisk w pilocie).
Jak coś się pojawi to znaczy, że tv żyje. Wtedy boot down/upgrade. Przy okazji takiej aktualizacji tv się zresetuje.
 

MaXiLuPa

New member
możesz próbować załączyć kabel zasilający trzymając wciśnięty przycisk power w tv (to nie ma być przycisk w pilocie).
Jak coś się pojawi to znaczy, że tv żyje. Wtedy boot down/upgrade. Przy okazji takiej aktualizacji tv się zresetuje.

Cześć, trzymam przycisk z tyłu telewizora podczas podłączania przewodu zasilającego. Dioda nadal się świeci, ale telewizor się nie włącza. Czy coś jest nie tak ze sprzętem? czy możliwa jest naprawa? lub jakaś inna rada? Dziękuję Ci
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie należy cytować, szczególnie odpowiadając bezpośrednio pod postem
Narusza to regulamin forum i netykietę.

Jak nie daje się wywołać boot update podaną metodą to niestety raczej problem ze sprzętem.
Każde urządzenie można naprawić. Poszukaj serwisu...
 
Do góry