75 cali do 20 tys

barburian

New member
Bez reklam
75 cali

Jezeli chcesz dolozyc kasy to sprawdz sony 75xd9405.

Dokładnie ,tez tak uważam jak kupować 75 cali to
75XD9405 lub 75X9405C
Oba te telewizory nie będą mocno odbiegały od ZD9 pod względem
jakości obrazu. Jak się dobrze przyciśnie sprzedawcę można je dostać po 22-23 tyś

Jak można polecać komuś telewizor 75XD8505 za ok. 20 tyś - bez żadnego systemu wygaszania
no chyba że chce się kogoś wsadzić na minę za 20 tyś . W dzień będzie jako tako, ale wieczorem to będzie kiepskie widowisko, to jak już polecacie IPS-a to lepszym wyborem będzie 75UH8507
za 15 tyś - ten chociaż ma jakiś system wygaszania no i ma 3D.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak ale te Sony sięgają nawet dla niebieskich ponad 25 tyś zł.
Najpierw sprawdź odległość wg własnej oceny.
Ja też jestem zawsze za wielkością ekranu.
Nie ma za dużych telewizorów jest tylko za słaby sygnał.
Philips 75PUS7101 też jest dobrym wyborem bo ambilight robi swoje.
 

gothika_

New member
Naprawde nie wiem dlaczego nikt nie skomentował samsunga ks8000 ( 3 razy o to pyatlem)
Właśnie wracam ze sklepu firmowego i zaoferowali mi 75 cali za 15900 zł (wliczając zwrot 1000 zł na konto w aktualnej promocji) matryca va , 4k , strefowe podswietlanie ,masę innych ficzerow . Myślałem że to jest ogólne miejsce do uzyskania informacji o tv a nie tylko o wybranych TV. Jeśli to gównany wybór to napiszcie podając jakieś realne argumenty. Jutro planuje go odebrać...
 

moto2004

Member
Zapewne nikt styczności nie miał stąd brak wypowiedzi.
Jak Tobie się podoba to zapewne będziesz zadowolony.
Negatywów za bardzo nie ma w przeciwieństwie do Philipsa, którego i tak bym wybrał ze względu na Ambilight, bądź Ambilux w podobnej gotówce 65'. Widziałem to na żywo i zamiata system konkretnie. Efekt jest piorunujący już w zwykłym ambilight, natomiast Ambilux to samo x3 jak dla mnie :)
 
Do góry