65xg9505 Jak Wyświetlić informacje o przesyłanym obrazie ( Rozdzielczość ilość bitów itp )

kubajvc

New member
Cześć Jestem świeżo po zakupie w/w modelu . Powiedzcie mi czy jest jakaś opcja w ytm tv zeby dostać informacje na ekranie jakiej jakości obraz dostarczany jest do tv. Chodzi mi o taka ramkę na której bym miał rozdzielczość szybkość odświeżania oraz ilość bitów. Na starym SONY miałem takie info wiec wierze ze i tu sie da to wyświetlić ... Tylko jak ? :D
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć Jestem świeżo po zakupie w/w modelu . Powiedzcie mi czy jest jakaś opcja w ytm tv zeby dostać informacje na ekranie jakiej jakości obraz dostarczany jest do tv. Chodzi mi o taka ramkę na której bym miał rozdzielczość szybkość odświeżania oraz ilość bitów. Na starym SONY miałem takie info wiec wierze ze i tu sie da to wyświetlić ... Tylko jak ? :D




Przycisk DISPLAY na pilocie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz też w różnych programach w zależności od programów .
Masz w Informacji programowej , w nerdach, itp...
 

kubajvc

New member
Na pilocie nie mam przycisku DISPLAY :D albo jestem ślepy . Mam przycisk " i " ktory pokazuje tylko rozdzielczosc sygnału . Chciałem uzyskac jeszcze info o ilosci bitów oraz herców . Jest na to szansa ?
 
Do góry