65xd8505

fausto1

New member
Bez reklam
Witam. Mam możliwość kupna owego modelu za 5800 zł. Telefon jest używany od czerwca w idealnym stanie. Posiada jeszcze folie na niektórych elementach. Pewnie powiecie brać bez zastanowienia?:)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Boryxs

New member
Za ta kase pewnie warto, ja kupilem w black friday ten TV w Sony za 8000 i z5latnia gwarancja w cenie, 2 dni temu zwrocilem TV. Odpal sobie na nim serial z netflixa: Daredevil 1sezon 1 odcinek i wlacz spowiedz, wlacz napisy i zobacz co sie dzieje.

Przy kazdym pojawieniu sie napisow TV robi sie jasniejszy jakby ktos nagle dodal +40 do jasnosci, nagle pojawia sie na calym TV (nie tylko od strony napisow) jakby szary filtr, jasnosc jest na maksa podbijana, napisy znikaja ekran ciemnieje i tak w kolo. Dla mnie to bylo nie do przyjecia, nawet za 6tys zl. Film w takim momencie jest wrecz nie do ogladania, a z pokoju robi sie dyskoteka. I nie to zebym przesadzal, na to niedalo sie nie zwracac uwagi. Nie po to kupuje sie taki tv, zeby pozniej wyprowadzal Cie z rownowagi.

Kombinowalem z ustawieniami, ale nic nie pomagalo. Gdzies mi sie obilo o uszy, ze jest jeszcze jakies automatyczne dopasowanie bieli (nie mylic z automatyczna jasnoscia ekranu), ale to nie potwierdzone info. Na tym forum nikt czegos takiego mi nie potwierdzil.

Nie wiem, czy w tym Sony to wina panelu IPS, nie wydaje mi sie, bo inne panele tak nie robia, sprawdzilem na IPS LG u kolegi i bylo ok.W tym Sony to masakra.

Do tego przez 2dni ogladania tego TV tylko wieczorami, przy lazeniu po androidzie zwiesil mi sie system, przez 3 min nic nie odpowiadalo, wyskoczyl jakis rozowy ekran z dziwnymi paskami i pozniej zrestartowal sie i kolejne 4 min czekania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry