65Xd8505 vs 65Ks7000

fausto1

New member
Bez reklam
Wybor u mnie jest miedzy tymi dwoma tv. W saturnie jest on za 7999 lecz biorac np konsole ps4 pro cena Tv wynosi 6800 + cena ps4 1759
Na 65XD8505 wypada troszkę slabiej gdyz rabatu wychodzi 850 zl na drugi produkt a nie 1200 jak w przypadku samsunga.

Mam tez info ze 27 grudnia w media maja byc jakies wyprzedaze lecz czy moga byc ciekawsze niz to promo co jest teraz ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
A jesli pominac kwestie input laga? Bo tez bedzie to do filmow 4k, blu ray.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
Jest wlasnie do ps4 pro. Tylko nie chce sie sugerowac input lagiem bo roznica niech bedzzie nawet 20 ms to nie jestem jakis maniak zeby z tego powodu przeplacac kilkaset zlotych. Chodzi mi ogólnie o kwestie obrazu . Czy sa jakies przeslanki ku lepszemu modelu odnośnie obrazu?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie słuchaj tych głupot z tym input lagiem. Panasonic 58dx700 ma niby 56 a nie zauważyłem żeby jakieś opóźnienia były i w gta i w uncharted 4. To są milisekundy niewidoczne dla oka. Naczytają sie głupot i rozpowiadają potem jak to jest źle
 

Felix

New member
Nie słuchaj tych głupot z tym input lagiem. Panasonic 58dx700 ma niby 56 a nie zauważyłem żeby jakieś opóźnienia były i w gta i w uncharted 4. To są milisekundy niewidoczne dla oka. Naczytają sie głupot i rozpowiadają potem jak to jest źle

Przeszedłem z 56ms na 21-22ms (wspomniany KS7000) i coś w tym jest, że gra mi się płynniej. Nie mam na myśli jakiejś tam turówki / rpg itd., tylko Forzę Horizon 3 czy FIFĘ, łatwiej mi się kontroluję grę. Aczkolwiek zgadzam się z tym, że nie powinien to być czynnik najważniejszy. To coś co dodatkowo może pomóc w wyborze.

Jeśli nie grasz w Multi i Sony Cię bardziej przekona, to spróbuj z modelem Sony, natomiast jeśli grywasz w Multi, to na spokojnie jeszcze przeanalizuj temat.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Moim zdaniem, przesiadka z innego tv na inny z innymi parametrami, innymi ustawieniami obrazu to może grać ci sie płynniej. Jeźdizłem po mieściew gta, specjalnie inne widoki mamer, jakieś inne dziwne granie, strzelanie - nie ma żadnych opóźnień, kompletnie nic się złego nie dzieje. Obraz w 4k 60/Hz jest ładny, nie ma jakiś konturów dziwnych. Bawiłem sie trybami i dynamiczny gdzie wszystko jest kolorowe jak w snach no i w marketach jak leci materiał demo, tryb własny gdzie kilka h spędziłem na ustawieniach, tryb kino itd. Nie ma trybu gra bynajmniej. Powtarzam, nie ma żadnych opóźnień widzialnych dla oka, jak czubek siedziałem i patrzyłem na palec na padzie przed tv czy przy strzelaniu czy przy skręcaniu jest opóźnienie. Oko tego nie jest w stanie wykryć. to są milisekundy, parametr który nawet nie jest podawany przez producenta, tylko w jakiś testach gdzie przystawiają coś do ekranu jako źródło pomiaru. A też nikt nie bierze pod uwage na takie testery, co to jest, jak to działa i dlaczego. Skoro producent nie podaje to widocznie wymysł jakiś felków od testów.

:popcorn:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Input Lag jest oceniany wg sprzętu i jest honorowany na całym świecie.
Jest potrzebny nie dla amatorów ale dla ludzi którzy mają doświadczenie i potrzeby. Dla zawodowców jest bardzo ważny parametr.
 
Do góry