65UF850V czy 65UF950V ?

witek360PL

New member
Witam, planuję zakup telewizora LG któregoś z tych modeli 65 cali i nie wiem, czy warto dopłacać do tego nowszego modelu, czy poczekać aż jeszcze stanieją, a może kupić coś nowego z LG co teraz wyszło.:?: Głównie stawiam na granie PS4, XBOX ONE, oraz oglądanie filmów w rozdzielczości 4K z dysku bądź odtwarzacza BLU-RAY 4K. Aktualnie posiadam TV model LG 55 LA690S i już czas na coś nowego. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. ;)

Cena na dzień dzisiejszy 65UF850V 6699zł
Cena na dzień dzisiejszy 65UF950V 7999zł
 

barburian

New member
Bez reklam
Lg

A gdzie znalazłeś 65UF950V w tej cenie ?

Ja bym brał 950V z tych 2-ch , to taki AX-900 w wersji Light...



Witam, planuję zakup telewizora LG któregoś z tych modeli 65 cali i nie wiem, czy warto dopłacać do tego nowszego modelu, czy poczekać aż jeszcze stanieją, a może kupić coś nowego z LG co teraz wyszło.:?: Głównie stawiam na granie PS4, XBOX ONE, oraz oglądanie filmów w rozdzielczości 4K z dysku bądź odtwarzacza BLU-RAY 4K. Aktualnie posiadam TV model LG 55 LA690S i już czas na coś nowego. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. ;)

Cena na dzień dzisiejszy 65UF850V 6699zł
Cena na dzień dzisiejszy 65UF950V 7999zł
 

WPPP

Member
Witek360PL, zobacz sobie poniższy film i może jeszcze raz zastanów się czy faktycznie chcesz dokonać wyboru pomiędzy modelami z zeszłego roku. Za sprawą HDR LG przygotowało nowe panele LCD LED. Dlatego moim zdaniem powinieneś zastanowić się pomiędzy UH850V a UH950V, ale oczywiście z planem zakupu najwcześniej we wrześniu.

www.youtube.com/watch?v=huObllpNUJw
 
Do góry