65PUS8204 czy 65PUS6814

gier0

New member
Cześć,
Przymierzam się do kupna 65” TV, zdecydowałem się na Philipsa z uwagi na Ambilight.
W moim budżecie mogę mieć 65PUS8204 albo 65PUS6814 (są w tej samej cenie). Który z nich polecalibyście?

Dostępne są również 65PUS6554 oraz 65PUS6754. Warto dopłacać by mieć jeden z tych powyższych?

Rozważam też 58PUS7304 - jak ma się parametrami do tych powyżej (wiem, rozmiar mniejszy, ale chętnie rozważę).

Wiem że sporo pytań, ale przeraża mnie ilość modeli i parametrów których wpływu na jakość użytkowania nie zawsze do końca rozumiem. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

adamjoniec

New member
Też mam podobny dylemat. Ja wybieram spomiędzy tych:

PHILIPS 58PUS7304 ma matrycę VA czyli niezłą czerń (jak na LED'a), trzeba oglądać "na wprost" (co mi nie przeszkadza)
PHILIPS 65PUS7304 jest większy ale ma matrycę IPS - "szarą czerń" (duży minus dla mnie)
TCL 65EC68 też na matrycy VA i jaśniejszy niż powyższy PHILIPS (ale dużo droższy), bez Ambilight, za to z wbudowanym małym Soundbarem

Chętnie wziąłbym Philipsa 65'' (idealnie pasuje na półce no i mam ~3m do ekranu) ale matryca IPS mnie odstrasza trochę a coś czuję że 58'' będzie za mały po jakimś czasie.

Zastanawiam się jeszcze nad PUS6XXX (bez Androida) z systemem Saphi (trochę tańsze ale mniejsza funkcjonalność, ograniczona liczba aplikacji).

Ewentualnie zastanawiam się czy czekać na nowe modele Philipsa lub TCL (choć teraz można wyrwać coś na przecenach).
 
Ostatnia edycja:
Do góry