65pus6412 problem z obsługą pilotem

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, mam problem z obsługą pilotem tv jak w temacie, konkretnie to dzieje się tak, że jak nacisne jakiś przycisk np zmianę kanału to widać że tv komendę odbiera bo dioda mignie ale funkcji nie wykonuje, muszę czasami kilka razy nacisnąć, a czasem jest tak że inna funkcją się włącza niż wcisnięta, np wciskam "OK" a robi się głośniej. Czy to może być problem z pilotem czy bardziej jakaś wada tv ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najpierw zresetuj proszę telewizor, odłącz z prądu na pół godziny i daj znać czy pomogło.
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok, tylko chciałem na początek zrobić kopię listy kanałów, korzystam z modułu nc+ na ci i trochę tych kanałów się nasortowalem. Wkładam pendrive wybieram aby wykonał kopię listy kanałów to wyświetla że urządzenie USB nizarejestrowane, sprawdziłem na 3 różnych penach i jest tak samo. Jak wykonać kopię listy kanałów?
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przywrocilem ustawienia fabryczne, nie udało się jednak zachować listy ulubionych kanałów, musiałem wszystko ręcznie ustawiać. Zasilanie odlaczylem, i zrobiłem wszystko tak jak napisał kiki, niestety nie rozwiązało to problemów z pilotem, jest może jakby lepiej bo na razie nie wyskakują inne funkcje niż te naciśnięte ale nie zawsze wykonuje funkcje, trzeba naciskać kilka razy. Jest to niestety bardzo uciążliwe i denerwujące. Jak można rozwiązać ten problem.
 
Do góry