65OLED907

kola01

Well-known member
Bez reklam
Do garażu idealny. Pochowaj tylko wszystkie narzędzia, bo pewnie nie raz będziesz chciał czymś w niego rzucić. Zazwyczaj pomaga odliczanie do 10-ciu i przechodzi. Można go też zamontować w aucie w miejscu przedniej szyby. Odległość oglądania w sam raz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wręcz przeciwnie, są dostępne.
Bardzo dobry model i nie ważnie gdzie zawiśnie.
Montowaliśmy go kilka dni temu na poddaszu, świetnie się sprawdził.
Więc gdzie - to sprawa drugorzędna.
Masz pytania - to postaram się odpowiedzieć.
 

polter

New member
Też zastanawiam się nad tym modelem w porównaniu do 857 lub Sony A95K w rozmiarze 65”. I im więcej czytam, tym więcej wątpliwości :) czy rzeczywiście informacje o lepszej konfiguracji procesora obrazu w serii 9xx są zauważalne? Czy to tylko marketing, a dopłata wynika jedynie z a’la soundbara?
Sony jednak trochę droższy i do tego dochodzi kwestia zbyt skokowej regulacji płynności obrazu poruszana przez niektórych użytkowników.
LG i Samsung, trochę mi nie pasuje przez autorski system Smart. Mam starą plazmę Panasonica i LCD Sharpa i brakowało trochę rozwoju w kontekście „Smart TV”, którą to olali w swoich autorskich rozwiązaniach, zwłaszcza na nieliczącym się polskim rynku.
Dlatego patrzę na coś bardziej otwartego na świat w postaci AndroidTV lub GoogleTV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android jest i w SOny i Philips Oled również.
Obydwa modele są świetne.
Ja wybrałbym jedna Philipsa.
Ambilight skalowanie jak dla mnie są kluczowe.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też zastanawiam się nad tym modelem w porównaniu do 857 lub Sony A95K w rozmiarze 65”. I im więcej czytam, tym więcej wątpliwości :) czy rzeczywiście informacje o lepszej konfiguracji procesora obrazu w serii 9xx są zauważalne? Czy to tylko marketing, a dopłata wynika jedynie z a’la soundbara?
Sony jednak trochę droższy i do tego dochodzi kwestia zbyt skokowej regulacji płynności obrazu poruszana przez niektórych użytkowników.
LG i Samsung, trochę mi nie pasuje przez autorski system Smart. Mam starą plazmę Panasonica i LCD Sharpa i brakowało trochę rozwoju w kontekście „Smart TV”, którą to olali w swoich autorskich rozwiązaniach, zwłaszcza na nieliczącym się polskim rynku.
Dlatego patrzę na coś bardziej otwartego na świat w postaci AndroidTV lub GoogleTV.
Bardzo ciekawa wypowiedź. Dziękuję. Zawsze miałem Philips’y przede wszystkim ze względu na ambilight. Jedyny LG, który wziąłem od Kiki to wyłącznie z powodu rozmiaru 83”. Obecnie w garażu mam Samsunga LCD ale jego jakość w porównaniu do OLED jest marna.
 
Do góry