65oled805/12

FRODDAS

New member
Witam,
Poszukuję wsadu nvm do 65 oleda 805. Dostałem telewizor, ktory nie odpala tylko dioda mruga jak szalona.
 

FRODDAS

New member
Wsadu nvm, ale boję się, że mi nie pójdzie tak sprawnie jak koledze na :D Generalnie chce spróbować wszystkiego zanim kolejny filip pójdzie do kosza z popsutym szkłem, pozdrowienia dla 58pus jeśli jeszcze się jakiś ostał na sali?:D dla jasności pacjent to: 65oled805/12
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Pliki NVM są dedykowane dla danego modelu telewizora, a często pod dany numer seryjny - instalacja niewłaściwego pliku może namieszać w TV. Sugerował bym kontakt z infolinią Philipsa i zapytało pliki NVM i PKG. Gdzie najpierw bym zainstalował PKG i wtedy dopiero NVM.
 

FRODDAS

New member
Pod chassis i option code tak, ale po seryjnym chyba nie do końca. Niestety temat już nieaktualny bo potwierdzone umarnięte szkło:(
Ps: zdarzały mi się kontakty z Philipsem, niestety coraz rzadziej bo w którymś momencie przyjąłem zasadę: nieprofesjonalizm może mi się zdarzyć jako małemu wykonawcy i wezmę to na klatę natomiast nie będę tracić czasu na profesjonalny full time do boolu nieprofesjonalizm tpvision?:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry