65OLED 718 vs 818

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Philips 65 Oled 718 za 6599 zł
Philips 65 Oled 818 za 8299 zł
Plus dodatkowo pakiet gratisów do każdego o wartości 500 zł
 

lucgfx

New member
Czesc.

Czy macie problem z dzwiekiem przez glosniki wbudowane? Raz na dwa dni czasem czesciej, wlaczam tv i dzwiek jest zbyt glosny, przytlumiony, brak wysokich tonow. Przede wszystkim za glosny nawet na 1. Przejscie przez menu i zmiana trybu dowolnego z Domyslny na inny i z powrotem rozwiazuje problem. Jakis bug w sofcie? Jedyne co mam to podlaczonego stale toslinka do wzmacniacza, nic poza tym.
 

Sebsonwwa

New member
Witam
Philips 65 Oled 718 za 6599 zł
Philips 65 Oled 818 za 8299 zł
Plus dodatkowo pakiet gratisów do każdego o wartości 500 zł
Jestem zainteresowany kupnem jednego z tych dwóch TV (ciągle się waham którego) ale chciałbym dokupić soundbar z opcją powieszenia jednego i drugiego na ścianie. Czy jest taka opcja z realizacją w wawie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

lucgfx

New member
Po aktualizacji firmware w Android TV należy wykonać "pełny reset". Często usuwa to 90% błędów po aktualizacji. Ważne jest, aby to zrobić.
Z mila checia ale to znow konfiguracja praktycznie wszystkiego od nowa. Nie mowie o samych ustawieniach, z tego co wiem da sie je przywrocic z usb czy cos, ale logowania do apek, ustawienia vlc itp itd... i mam to robic co aktualizacje?:) Zastanowie sie moze raz to zrobie i obadamy... Pzdr i dzieki za info.
 
Z mila checia ale to znow konfiguracja praktycznie wszystkiego od nowa. Nie mowie o samych ustawieniach, z tego co wiem da sie je przywrocic z usb czy cos, ale logowania do apek, ustawienia vlc itp itd... i mam to robic co aktualizacje?:) Zastanowie sie moze raz to zrobie i obadamy... Pzdr i dzieki za info.
Dzień dobry. Skonfigurowałem mojego philipsa po aktualizacji i zresetowałem w +- 10 minut. Nie jest to nic skomplikowanego. Ale warto. Następuje całkowite wyczyszczenie pamięci ze starego firmware. Firmware staje się poprawnie. Pożądane jest wykonanie tej procedury nie tylko na Android TV, ale także na przykład na smartfonach. Nie bez powodu istnieje przycisk "pełny reset". Często jest to "pigułka" od problemów))))
 

silent22

Member
Ja mam natomiast problem jak się w ciemnym scenach obraz rozjaśnia to idzie taki rozbłysk, spróbowałem to pokazac na poniższym filmiku, mam nadzieje że rozumiecie o co chodzi, ktoś wie jak to zniwelować?
 

silent22

Member
To akurat jest youtube, ale dzieje się tak bez różnicy z jakiego źródła, czy to netflix czy disney+ czy youtube, może najmniej to widać jak jest HDR.
 
Do góry