65mu7002t czy coś jest z matrycą

viptomek

New member
witam serdecznie

zakupiłem tv Samsung 65mu7002t i po właczeniu zauważyłem że na czarnym tle tylko na czarnym z boku lub bardzo z boku jak stanę
to na matrycy są jakby zielone plamki,jak stanę na wprost to wszystko jest okey kolor czarny jest czarny,

jak wrzucę z YouTube plansze testowe o różnych kolorach to tylko w czarnej jak stanę z boku też są te jakby zacieki zielone

czy to normalne ?
 

Attachments

  • tvtv.jpg
    tvtv.jpg
    387 KB · Wyś: 45
Ostatnia edycja:

adambe

Member
Bardzo wątpię żeby coś takiego obejmowała gwarancja. To matryca VA , pod dużym kątem i tak nie da się normalnie oglądać . Rozumiem , że jak się wydało sporo kasy to by się chciało żeby wszystko było idealnie. Ale takie rzeczy to tylko .....
Spróbuj reklamować z tytułu rękojmi u sprzedawcy , może to coś da. A jak nie to ciesz się bardzo dobrym wyświetlaczem patrząc na wprost.
 

viptomek

New member
Dowiedzialem sie w serwisie samsung i ogladalem te tv na zywo i matryce va jak stanie sie po skosie w rogu tv to bedzie cos takiego. Tv zostawiam bo nie bede przeciez ogladal w rogu tv stojac i ciagle czarne plansze. Ogolnie tv wypas dzwiek tez zajebisty. Dzieki za odpowiedzi. Kosztowal mnie 5600zl i jeszcze 500zl dostalem bon na zakupy w markecie na m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te zdjęcie niczego nie pokazuje.
Załącz obraz na ekran, zmniejsz czas naświetlenia zdjęcia i wklej jeszcze raz.
 
Do góry