65C9 za 7599 w sklepie Allegro

seph84

New member
Jak w tytule. Allegro na swoim sklepowym profilu rzuciło 200 sztuk 65C9 w cenie 7599.
Na ten moment zostały 64 sztuki.
 

Desverger

New member
Raczej prawda bo ledwo się ta oferta pojawiła to zaraz była nieaktualna. Więc raczej 200 nie było. Na ceneo co prawda wisi ale po wejściu na sklep jest nieaktualna.
 

maciek8792

New member
Nie wiem na ile w tym prawdy, ale zadzwoniłem do allegro i otrzymałem informację, że ilość sztuk w tej cenie wynosiła 3... słownie: trzy :???:

Witam to bzdura kompletna :) Kupiłem TV z tej promocji. Przyszedł fabrycznie nowy, zapakowany oryginalnie przez LG z naklejkami itd. Sklep firmowy allegro to nie sklep za rogiem Pana Ździsia. Naprawdę nie rozumiem, jak widząc taką promocję i wiedząc, że TV można oddać jak się nie spodoba, ktoś przepłaca tyle kasy w Media Markt czy w innych sklepach stacjonarnych. Poniżej fotki TV z tej promocji. Jakość obrazu rewelacja, jedyny problem jaki mam to za duży soundbar który ucina mi kawałeczek obrazu na dole, nie przewidziałem tego i nie wiem co ma zrobić, chyba podłożę coś pod podstawkę tv.

Wracając do tematu , w tym roku po raz pierwszy w Polsce sprzedaż online przekroczyła wartościowo sprzedaż drogą tradycjną. Media Markt ogranicza już powierzchnie sklepów. Myślę, że w przyszłym roku sklepy tego typu zaczną się pomału zawijać - liczba dawców kapitału będzie malała. Najwyższy czas, skończy się dymanie nas przez pośredników i zacznie się prawdziwa konkurencja ze strony producentów o klienta. Już nie Media Markt i RTVEURO będą walczyli o nasz zakup, tylko LG i SONY bezpośrednio.

cb5ec5919cbce.jpg.html



https://zapodaj.net/cb5ec5919cbce.jpg.html

https://zapodaj.net/41a9c4c26af9c.jpg.html

https://zapodaj.net/debdf6cf71bd4.jpg.html
 
Ostatnia edycja:

kosa666

New member
nie neguję, że promocja była i było warto... napisałem tylko, że wg. pracownicy allegro ilość objęta promocją to 3 szt. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest specjalna oferta .
Na 65E9 jest już w programie pilotażowym "Piątka Loco" gdzie sam wybierasz ceny.
 

maciek8792

New member
nie neguję, że promocja była i było warto... napisałem tylko, że wg. pracownicy allegro ilość objęta promocją to 3 szt. :)

Pewnie ktoś był miły i nie chciał Cię stresować. Obserwowałem sprzedaż na tej aukcji. Rano było ok. 160 szt, później spadało także koło 12:00 jak ja kupowałem swój, to było ok 60. Po prostu ktoś nie chciał Ci psuć dnia i tyle :) Na drugi raz jak widzisz okazję to sie nie zastanawiaj.

pozdrawiam Maciek
 

maciek8792

New member
Jeszcze nie szybko...
Inni już próbowali na świecie i marnie na tym wyszli.

Witam, na ten moment wszystko fajnie idzie, masz dobre ceny w stosunku do MM/RTV EUR, dajesz dobre wsparcie itd.

Tylko że takich sytuacji jak ta wyprzedaż LG c9 będzie coraz więcej - każdemu się wydaje, że sklep internetowy i w ogóle kupno-sprzedaż w sieci to łatwy biznes. Więc sklepów online przybywa, a handel coraz bardziej przenosi się do sieci. A wraz z tym spadają ceny, bo każdy kupujący ma wyszukiwarki cenowe. I w ten sposób będzie Tobie szło coraz trudniej bo ofert coraz więcej i ceny coraz niższe. W Niemczech już niektóre sklepy online padają, bo zrobiło się tego za dużo i walka cenowa zniszczyła im marże. Na końcu tej drogi są producenci sprzętu sprzedający końcowemu odbiorcy. Jak myslisz po co Samsung czy Sony mają swoje sklepy firmowe w galeriach? Oni chca wyciąć zarówno duże sklepy jak i firmy takie jak Twoja - dla Sony czy LG jesteś tkzw "middle-man" czyli facet który kosi kasę w połowie drogi którą teraz oni mogliby mieć, bo ludzie kupują to co znajdą sami w sieci. Piszę szanując Twoją pracę i to, że dobrze doradzasz, masz dobre ceny itd.

pozdrawiam Maciek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele firm miało swoje sklepy i splajtowały.
Pożyjemy zobaczymy.
Ceny specjalne dla niebieskich i pakiet gratisów.
Zapraszamy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wolny rynek. Mogą sprzedawać nawet za 1 zł .
Ale widziałem największe firmy na świecie - których nie ma.
 

tomekrus

New member
Kiki ma rację. Jeśli ktoś myśli że za kilka lat Samsung/Sony/Lg bedą same sprzedawały swoje produkty naprawdę nie ma pojęcia jak wygląda handel i jego organizacja.
To nie jest tylko kwestia odebrania zamówienia online i wysłania paczki przez kuriera.
 
Do góry