65c715 vs 65c815

Slabol

New member
Witajcie.
Planuje zakup TV i nie wiem czy jest sens dopłacać do 65c815. Nie zależy mi na 120 Hz i soundbarze. Czy są jeszcze jakies inne różnice o których może nie wiem między tymi modelami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To odpowiedziałeś sobie sam.
Ja bym nie dopłacał.
Jak będziesz niebieski , masz specjalną cenę i dodatkowo Pakiet.
 

krionix

New member
Ja bym nie doplacal, chyba. 65 kupilem za 2600 (nowy z PL) co chyba zla cena nie jest. Obraz zaraz wkleje w jakims innym watku. Kilka bugow pewnie sie znajdzie, nc+ nie mam, 4k z netflixa tez nie testowalem. Mam go od kilku godzin :) Na razie jest OK. To nie OLED 65" ale i nie ta kasa. Stac mnie na dowolny TV ale i tak glownie pracuje lub przegladam YT lub portale wiec po co wydac nie wiem ile?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL podniósł ceny ale teraz TCL 65 C715 - dla niebieskich kosztuje 2950 zł z pakietem gratisów dodatkowo.
 

Szymonrc

New member
TCL podniósł ceny ale teraz TCL 65 C715 - dla niebieskich kosztuje 2950 zł z pakietem gratisów dodatkowo.

To jeszcze mam takie pytanie - czym C715 różni się od C725? Nawet na stronie producenta nie mogę doszukać się wyraźnych różnic. Jedyne co, to trochę parametry "energetyczne" się różnią i w dostawie C725 ma inne piloty.
W jakiej cenie 65C725 byś miał?
 
Do góry