65 cali za około 5000k

feriak

New member
Hej, poszukuję tv 65 cali do salonu z aneksem ok 30m2. TV musi mieć sprawny OS, przede wszystkim oglądany będzie TV z Multimediów (tvn itp), Netflix w najwyższej możliwej jakości, Youtube. W przyszłości również konsola (ale raczej poczekam na PS5) Na początku byłem przekonany na Oleda 65b7v, ale naczytałem się, o przypadkach wypaleń po 2 tygodniach i mam obawy przed wywaleniem 8,5k w błoto :/ więc zacząłem szukać tańszej i bezpieczniejszej alternatywy. Akutalnie w vobisie znalazłem samsunga Samsung UE65MU8002TXXH za 5489zł z gwarancją na 5 lat. Jakby nie patrzeć 3k taniej i gwarancja na 5 lat, podobno serwis samsunga też jest całkiem niezły. Zakup na firmę. Co sądzicie? Warto ładować się w Oled czy brać bezpieczną opcję?
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Kupiłem kiedyś KS7000 za ponad 8k. Miały być ochy i achy :) a po półtora roku padła matryca. Stwierdziłem, że takiej kasy na TV już nie wydam. Spróbowałem przesiąść się na Philipsa - nie wyszło, 2 modele felerne i zwrot. Wróciłem do Samsunga, wybrałem mu7002 i jestem zadowolony. Wszystkie w 65 calach. Kupiłem w Matrix Media i tez mam 5 lat gwarancji.
 

galaxteck

New member
Wesley1, kiedy kupowales? Bo na stronie brak info o 5 letniej gwarancji, a Matrix Media ma odbior osobisty wiec w razie czego przy zwrocie nie trzeba placic za transport..

Czy MU7002 rozni sie czyms specjalnym od MU8002? A Moze warto doplacic do nastepcy MU7002 czyli do NU8002? JA osobiscie nie kupilbym TV zadnej marki bez 4 czy 5 letniej gwarancji..
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Wynegocjowałem sobie ze sprzedającym :) Kupowałem 26 czerwca. Właściwie to nie wiem czym dokładnie 7002 różni się od 8002. Byłem w Samsung Brand Store w wawie i na testach lepiej wyszedł 7002 więc tego kupiłem. Bardziej pasuje mi też podwójna "nóżka" bo pomiędzy nimi ładnie komponuje się BD i dekoder. Czy warto dopłacać do NU - nie wiem, ja już się wyleczyłem z dopłacania :) Raz wystarczy :)
 

galaxteck

New member
Kusi mnie cena i ogolna jakosc plus ta gwarancja, ale ogladam duzo pilki noznej, a wiele osob pisze, ze z tym jest problem w tym TV :/
 

feriak

New member
A możesz wyjaśnić dokładnie co masz na myśli pisząc "od takich zakupów"? Mam firmę od 2010 roku i nigdy nie było problemów z zakupem RTV

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz zmieniły sie przepisy skarbowe więc możesz kupić bez obaw.
W klasie cenowej masz extra modele :
- PHILIPS 65 Pus 8102 za 5900 zł z pakietem.
To jedyny model z pełnym podświetleniem.
- TCL 65X2 za 5199 zł (króliki kwantowe) z pakietem
- Samsung 65Mu7002 za 5599 zł
- LG 65sk8000 z AI za 5999 zł
- PHILIPS 65PUS7502 za 4999 zł z pakietem
 
Do góry