65 cali za 5000zl

hdtv_iwan

New member
Cześć jestem w trakcie szukania tv 65' w tej chwili mam bardzo stary sprzęt a mianowicie lg 42aLG5000. Więc pewnie jakikolwiek wybór będzie dobry. Szukam 65' chyba że lepiej wybrać 55' a cos lepszego, ale chciałbym usłyszeć wasze rady. Troszke poczytałem o różnych tv i im więcej czytałem tym większy miałem problem :)

Jeżeli chodzi o tv będzie on używany przeważnie do oglądania filmów z netflix, primvideo itp oraz do konsoli ps5.
Telewizor dziennie bezie chodzić mniej więcej około 5h.
Kanpa od tv to 4m.
Jezeli chodzi o matrycę to chyba bardziej skłaniałbym się w stronę LCD z tego względu że okna mam skierowane w taka stronę że w godzinach od 15 do wieczora słońce wpda do salonu przez 3 wielkie okna balkonowe.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb :
- LG 65Nano 863
- TCL 65C815
- Philips 65PUS8535
- Sony 65XH90
- Samsung 65 Q75

Masz dużą odległość więc 65" powinieneś brać jako minimum.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
5800 za XH9505, to dobra promocja, heh?. Dobre to byly.

4450 za 65XH9005, to dobra cena. Wiem, 9505 lepszy model, ale roznica w cenie, nie warta, moim zdaniem
 

hdtv_iwan

New member
Cześć zdecydowałem się na Sony xh9005 kupiłem 5 dni temu za 4750 na Sony center wydaje mi się że cena chyba nie najgorsza.

Troszkę mnie przeraża wielkość 65 cali no ale pewnie się do tego przyzwyczaję wkoncu miałem przeskok z 42' na 65'.
Jezeli chodzi o wrażenie z obrazu no to żyleta bez porównania do starego lg.
Narazie jedyna wada albo usterka jaka wykryłem to problem z wifi. Ale to w weekend potestuje jak będę mieć czas a mianowicie czasami tv podczas oglądania np. Netflix z systemu tv gubi sieć. Na miboxie tak się nie działo. Ale sprawdzę to jutro na innym routherze.
 

ralotm

New member
Może nie tyle gubi sieć tylko oglądasz po prostu seriale w 4k a to potrzeba dobrego internetu z idealnym zasięgiem z WiFi i Ci po prostu zamula?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może też pobrałeś aplikacje i podprogramy które mimo , że z nich nie korzystasz pracują w tle i zamulają pamięć .
I pamiętaj o kalibracji obrazu.
 
Do góry