65 cali z VA i Direct led

olooo

New member
Czy są obecnie jakieś modele 65 cali z matryca VA i podświetlaniem Direct Led ?


Szukam jeszcze alternatywy dla tLC 65c815


tv zawsze oglądany na wprost więc kąty mnie nie interesują a bardziej czernie więc zdecydowanie wolę VA
 

olooo

New member
Philips PUS8535/12 w wersjach 58 i 70 ma VA i direct led. Co sądzicie o tych tv ? Trochę boję się czy 70 nie będzie za wielkie dla rodziców , odległość około 4,5 metra ale głównie oglądanie kanałów z polsat cyfrowy. Ciekawe czy jakość odbioru nie będzie słąba przy takim gabarycie.

Mimo wszystko czy uważacie że to lepszy wybrór 58 lub 70 cali na VA niż np 65 cali na IPS ? po plaźmie panasonica, fajnie żeby czernie były czarne.

Finalnie co byście wybrali takiego Philipsa czy TCL 65c815 ? Chyba tu finalnie rozegra się wybór.

KiKi już podawałeśmi ceny TCL, a jak u Cibie ceny Philipsa w różnych rozmiarach ?

Muszę w końcu zamknąc ten wybór tv bo sfiksuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym Qleda TCLa.
Philipsa masz 65PUS8535 w programie dla niebieskich gdzie sam wybierasz ceny.
 

olooo

New member
napisz proszę dwa zdania czemu ? w czym będzie lepszy ? Philipsa kiedyś miałęm i zakochany byłem w ambi. Rodzicom też się ten system podoba. Szkoda że w moim c9 nie ma tej opcji, byłby tv idealny...
 

olooo

New member
Barburian, model który podałeś jest super i bym go brał nie czytając za dużo, ale jakie pieniądze :)

4500 to max ile rodziców przekonałem do wydania
 

olooo

New member
chyba ciężko już znaleśc 9005. Słyszałem że ten model ma problemy z wyświetlaniem materiałów w Dolby Vision na Netflix ?

a czy model z 2019 65XG9505 rożni się czymś od modelu z 2020 65XH9505 ?
 

olooo

New member
Juź nawet dostałem przyzwolenie na 9505 , w euro agd jest w promocji za 5600 ale promocja do dziś i nie da się zamówić, bez sensu. Ponad tą cenę nie wydam,
w ME 5000 zł za 9005 to też się wydaje zbyt dużo.
Zobaczę jeszcze za ile ma KIKI 9505 i finalnie coś wybiorę.

Chcę kupić tv na wiele lat i nie żałować, ale może za bardzo wnikam.
 

olooo

New member
jakby ktoś mnie zapewnił że Sony 9005 dobrze gra z DV na Netflix to pewnie nie szukałbym 5 dzień, ale dalej nikt mi na ten temat nigdzie nie odpowiedział.
Swoją droga wydaje się to niewiarygodne że tv za 5 k żle wyświetla najwyższą jakość na Nettflixie, ale tak piszą :) a rodzicom jakiegoś Kodi nie będę instalował itd.

Jeśli już miałbym kupować 9005 za 5000 to poczekam aż 9505 kupię za 5500 :)
 

olooo

New member
Akurat na androidzie wogóle mi nie zależy, może być i 5.0 i tak nikt korzstać nie będzie. Byle NF działał, czasami może YT sie włączy :)

Ogołnie jeśli nie wypali mi temat z Sonym to będzie TCL od Kikiego albo Philips 65 ( może czernie w IPS nie będą aż takie straszne )
Ogólnie Philipsy teź chyba fajnie grają.
 

olooo

New member
temu ciągle mam obawy, szkoda że Philips 65 ma w IPS . Powinni wszstkie rozmary robić w VA, a tak 58 za mały a 70 już za wielki.
nie ma lekko : )
 

Grexon

New member
Olooo zapewniam cię że 70 cali z 4.5m nawet w jakości Polsatu nie będzie przeszkadzać. Rodzice mają 70pus7304 i właśnie cyfrowy polsat. Uważam że tv mógł by być większy (oglądane z ok. 4.5m). Jedyny minus jaki ja widzę to mocno "wyblakłe" kolory właśnie przy oglądaniu cyfrowego Polsatu. Netflix wypada dużo lepiej.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry