65 Cali do 3000 - 3500 zł

12jojko

Banned
Ja sam stoję przed wyborem tv, ale mam mniejszy budżet (2,5k) i maks 50 cali. Póki co skłaniam się ku Samsungu Q60T, ale że zakup planuję dopiero w połowie marca, to spokojnie się rozglądam, być może trafi się jakaś dobra promocja.
 

pantomima

Banned
Nie mnie pytaj . Nie ja poruszyłem ten aspekt .


Istotą jest brak szacunku że strony takich użytkowników jak petru w stosunku do osób szukających odpowiedniego modelu tv , poprzez zwyczajne wprowadzanie ich w błąd.


Twierdzenie przez petru , że h80 ma bardzo dobra czerń ma w sobie tyle prawdy i mądrości co twierdzenie , że:

Księżyc jest ważniejszy od Słońca , ponieważ świeci w nocy gdy jest ciemno ,w przeciwieństwie do
Słońca, które świeci w dzień, mimo tego , że jest jasno .

Jego wywody mają mniej więcej tyle samo sensu i raczej nie należy brać ich poważnie, sugerować się jego wskazówkami, bo jest zwyczajnie niekompetentny i nie wie o czym mówi.
Ewentualnie nie dowidzi lub trochę inaczej postrzega barwy , szczególnie czerń.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Nie jestem w stanie nic polecić , ponieważ nie jestem kompetentny, ale nie na tyle aby nie wiedzieć, że Led w przedziale cenowym.do 3 tys zł nie jest w stanie wygenerować bdb czerni .

Aby udzielać wskazówek, podpowiadać jakieś konkretne modele pasuje z nimi trochę obcować, bawić się nimi i nie mam tu na myśli
latania po salonach i dosiwdczenia z 5 minutowych testów z pendrive na nieskalibrowanych wyświetlaczach , dodatkowo w oświetleniu sklepowym , bo to marna argumentacja , porada i zasób wiedzy na temat tego jaki obraz one generują.

Pytaj Kikiego , dlaczego ? - wyżej to po krótce wyjaśniłem, lub bazuj na wskazowkach ludzi uzytkujacych już jakiś czas konkretne modele .

Ja mogę Ci z mojej strony polecić oled lg e9 ktorego jestem użytkownikiem jak.rowniez udzielić kilka informacji na temat jakości plazm Panasonica/ Samsunga , jakości obrazu generowanego przez nie , bo te telewizory posiadam .

Tak na marginesie : od pewnego czasu walczę z takimi właśnie pseudo fachowcami i w miarę wolnego czasu próbuję ich dyskredytować.

Na forum jest jeszcze jeden taki , szczególnie uparty .
Ostatnio bardzo mocno wypowiadał się w temacie oledów LG , głównie w aspekcie jakości generowanego obrazu przez nie . Choć jeszcze nie są dostępne na pl rynku i nie miał okazji nawet przez chwilę widzieć jak rzeczywiście świecą, to bardzo mocno upierał się przy swoim i z tym samym zaparciem chciał udowodnić, że coś wie w temacie jaki obraz rzeczywiście generują.



Najwyraźniej dużo czyta i nie wie, że papier przyjmie wszystko .
Malo tego- jego ostatni tv to plazma st60 , która kupił w 2013 roku .
Kompetencje zjawiskowe, by dawać namiary co do konkretnego modelu ;)

Mowa o pseudo fachowcu sdman.
 

Petru23

Banned
A to co ma do 3.5 tys.dobra czerń... Taki budżet

No powiedział Ci, że nie kupisz i że oleda musisz sobie kupić, bo nikt inny się nie zna, tak samo jak on. Odsyła Cię do handlarza, dla którego jedyny cel to zysk.

Słuchaj mądrych rad.... W szczególności kogoś, komu brak szacunku dla innych, kogoś kto tylko obraża i wyzywa. Sam Ci powiedział, że nie jest komoetenty, że zna tylko swojego oleda i 10 letnie plazmy. Ze na cel wziął sobie walkę z innymi zamiast doradzać innym. Zrobił sobie piaskownice z forum i leczy kompleksy. Powodzenia.

O, mam pomysł. Zapytaj posiadaczy xh80 czy są zadowoleni. Jak tam czerń odbierają. Znajdziesz ich choćby w dziale sony. Wtedy będziesz wiedział.
I nie, wbrew temu co mówi ten osobnik nie kupiłem padła. Mam u siebie aktualnie xh90 i Xh95, miałem też xh940. Najlepsze lcd na rynku. Staram Ci się doradzić, bo miałem większość sensownych tv u siebie (teraz mam 11 i 12sty telewizor).
No ale wiesz, on ma oleda i krucjatę do odbębnienia.
 
Ostatnia edycja:

arek810316

New member
I za to Petru23 szacunek,że wogõle chce Ci się opisywać o tych tv na forum..
No niektórym niedogodzisz i niestety brak szacunku dla drugiego człowieka..
 

pantomima

Banned
No powiedział Ci, że nie kupisz i że oleda musisz sobie kupić, bo nikt inny się nie zna, tak samo jak on. Odsyła Cię do handlarza, dla którego jedyny cel to zysk.

Słuchaj mądrych rad.... W szczególności kogoś, komu brak szacunku dla innych, kogoś kto tylko obraża i wyzywa. Sam Ci powiedział, że nie jest komoetenty, że zna tylko swojego oleda i 10 letnie plazmy. Ze na cel wziął sobie walkę z innymi zamiast doradzać innym. Zrobił sobie piaskownice z forum i leczy kompleksy. Powodzenia.

O, mam pomysł. Zapytaj posiadaczy xh80 czy są zadowoleni. Jak tam czerń odbierają. Znajdziesz ich choćby w dziale sony. Wtedy będziesz wiedział.
I nie, wbrew temu co mówi ten osobnik nie kupiłem padła. Mam u siebie aktualnie xh90 i Xh95, miałem też xh940. Najlepsze lcd na rynku. Staram Ci się doradzić, bo miałem większość sensownych tv u siebie (teraz mam 11 i 12sty telewizor).
No ale wiesz, on ma oleda i krucjatę do odbębnienia.


Gula Ci rośnie ale to naturalne , zrozumiałe***

Wszystko w tym temacie wyjaśniłem wyżej.

Posiadam 3 plazmy.
Model g30 vt60 Panasonica i jakiegoś Samsunga .
Dodatkowo leda philipsa. Miałem również jakiegos leda Panasonica .
Przesiadłem się ponad rok temu pierwszy raz na oled i na chwilę obecną nie zamieniłbym tej technologii na żadną inną.
Więc już wiesz , dlaczego oled .

Większość jest podobnego zdania ktora przesiadła się na oled .

Dla mnie oled to genialny obraz .
Poza tym to tylko tv .
I nawet raz w tym wątku nikogo nie namawialem na oled .

Dlaczego Kiki ? Bo jest mega kompetentny . Bo za jego poradą kupiłem już 3 tv i jestem mega zadowolony .

W przypadku plazmy vt60 tv dostarczył mi jego prywatny przewoźnik, i odjechał dopiero po zainstalowaniu tv w domu i sprawdzeniu czy podczas transportu nie został uszkodzony a wiadomo , plazmy były szczególnie narażone na usterkę w transporcie .

W przypadku oleda sprawdzil mi mój egzemplarz pod kątem martwych pixeli , zafarbu itp i co równie ważne, podbnie jak w przypadku plazmy jak i philipsa, dał najlepszą cenę na rynku .

Nie zawsze się z Nim zgadzam ale pod tym kątem zawsze będę Go polecał .
Wiesz już dlaczego Kiki i szczerze : daleko mam w nosie jaki On ma zysk . Wazne , że mi te warunki zakupu odpowiadają i jestem z nich zadowolony .

I na koniec : nie uważam się za żadnego fachowca. Znowu kłamiesz. Nigdy nawet raz tak o sobie nie pomyślałem.
Jeśli obecnie już zabieram głos to tylko w przypadku technologii, którą użytkuję na codzień.
A na cel wziolem sobie tak właśnie, takich pseudo fachowców jak Ty.
Jesteś nim , ponieważ twierdzisz że model h80 ma bardzo dobra czerń.
Papug na forum i tak jest od groma , które powtarzają tylko w nieskończoność to co usłyszą a tak naprawdę nie maja pojęcia o czym mówią ;) .
Jest ich zdecydowanie za dużo, więc sam rozumiesz .

11 / 12 telewizor? - chyba nie ja a ty masz kompleksy i to nie ja a raczej ty zrobiłeś piaskownice - ze swojego domu .

Przerobileś 12 telewizorów i upierasz się, że h80 ma bardzo dobrą czerń . Musisz mieć straszny deficyt .

Możesz się napinać ile chcesz , ale to i tak nic nie zmieni, a ja nie mam zamiaru brać udziału w tej przepychance .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
12 jojko - Ten Samsung jest słaby.
Masz specjalna ofertę dla potrzeb tak jak prosiłeś na PW.

Kobylo - masz extra :
- Philips 65PUS8535 za 3699 zł
- LG 65Nano 863 za 4199 zł
- TCL 65C815 za 3999 zł
 

Petru23

Banned
Misiu, dobra czerń to taka, która nie składa ie z bloków pixeli mniej lub bardziej szarych, czarnych, fioletowych i ogólnie tego, co znamy choćby ze screenów ze Szczęk z wątku o philipsie. To taka, która nie mieni się fioletem lub granatem. To taka, która jest czernią a nie szarością, gdzie widzimy szczegóły w skryte w cieniu a nie czarna plamę itp. itd

A ty masz na myśli kontrast, bo masz oleda i wygaszają ci się piksele. W połączeniu ze świecącymi mamy ładny kontrast. Ale ty nie masz zielonego pojęcia o co się rozchodzi. Kupiłeś sobie oleda i Wpadas do działu lcd i na każdym kroku wszystkim mówisz, że te ich lcd to są be, bo Ty masz oleda i to on jest tylko cacy, a wszyscy inni się nie znają ale tym masz oleda i tam jest czerń. Tamten jest głupi, kto inny jeszcze głupszy bo lcd nie może mieć dobrej czerni bo tylko twój oled ją ma.

Dżizas ku*@# jpdl
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Misiu, dobra czerń to taka, która nie składa ie z bloków pixeli mniej lub bardziej szarych, czarnych, fioletowych i ogólnie tego, co znamy choćby ze screenów ze Szczęk z wątku o philipsie. To taka, która nie mieni się fioletem lub granatem. To taka, która jest czernią a nie szarością, gdzie widzimy szczegóły w skryte w cieniu a nie czarna plamę itp. itd

A ty masz na myśli kontrast, bo masz oleda i wygaszają ci się piksele. W połączeniu ze świecącymi mamy ładny kontrast. Ale ty nie masz zielonego pojęcia o co się rozchodzi. Kupiłeś sobie oleda i Wpadas do działu lcd i na każdym kroku wszystkim mówisz, że te ich lcd to są be, bo Ty masz oleda i to on jest tylko cacy, a wszyscy inni się nie znają ale tym masz oleda i tam jest czerń. Tamten jest głupi, kto inny jeszcze głupszy bo lcd nie może mieć dobrej czerni bo tylko twój oled ją ma.

Dżizas ku*@# jpdl
Tu się zapędziłeś to jakiś bełkot !
Przeczytaj to i zobacz co napisałeś
Odnoszę wrażenie ze zawalisz kolejna noc i jakoś bywasz rano nie wyspany !
Boje się co będzie dalej bo powoli zaczynasz wpadać w .......
Wyluzuj Ty i Kolega bo widzicie do czego to doprowadza !
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Panowie po co w ogóle ta dyskusja? Każdy kupuje to co chce, na co go stać i uważa za słuszne. Tyle w temacie.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Petru23

Banned
Tu się zapędziłeś to jakiś bełkot !
Przeczytaj to i zobacz co napisałeś
Odnoszę wrażenie ze zawalisz kolejna noc i jakoś bywasz rano nie wyspany !
Boje się co będzie dalej bo powoli zaczynasz wpadać w .......
Wyluzuj Ty i Kolega bo widzicie do czego to doprowadza !

Nie, podtrzynuje to, co napisałem. Taka właśnie zajefajna czerń miały samsungi u mnie. Żadne czary mary temu nie poradziły. Poprzedni egz xh90 również nie grzeszył jakością czerni. Wrzucałem nagranie i zdjęcia ukazujące problem.
W xh80 oraz choćby nano90 czerń jest czarna, co pokazywałem również na fotkach a i Kiki sam wielokrotnie twierdził, że na lg czerń jest bdb polecając go.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Od jakiegoś czasu czytam Twoje wpisy jak telenowele
Nie wiem co robisz ale TU całkiem fajnie opisujesz „walki” z TV BRAWO 😀👍
Czekam na dalszy ciąg i telenoweli Brawo Ty 😀👍👏
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ja też na dniach muszę kupić 65" za 3k i nawet nie próbuję pytać o czerń czy jakość obrazu, bo wiem, że ich nie będzie. Ma być duży, tani i z androidem. Nawet znalazłem coś co daje szansę na umiarkowany sukces. Toshiba za 2650 i Xiaomi za 3k trochę budzą obawy. Ale tcl P815 daje nadzieję, że znajdę namiastkę obrazu.
 
Ja też na dniach muszę kupić 65" za 3k i nawet nie próbuję pytać o czerń czy jakość obrazu, bo wiem, że ich nie będzie. Ma być duży, tani i z androidem. Nawet znalazłem coś co daje szansę na umiarkowany sukces. Toshiba za 2650 i Xiaomi za 3k trochę budzą obawy. Ale tcl P815 daje nadzieję, że znajdę namiastkę obrazu.
Czy jest sens na siłę kupować jak największy telewizor kosztem obrazu, dźwięku czy multimediów? Nie lepiej kupić 55 czy 58 i być zadowolonym?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Petru23

Banned
Jak się czyta niektóre posty to niestety. Liczy się rozmiar i tyle. Ma być jak największy niezależnie od źródła czy klasy TV. Walic jakość generowanego obrazu czy jakość podświetlenia. Ale jak somsiad zobaczy to ło panie. Sfajda się z zazdrości.
 
Jak się czyta niektóre posty to niestety. Liczy się rozmiar i tyle. Ma być jak największy niezależnie od źródła czy klasy TV. Walic jakość generowanego obrazu czy jakość podświetlenia. Ale jak somsiad zobaczy to ło panie. Sfajda się z zazdrości.
No dokładnie somsiad na zawał z zazdrości zejdzie ale włączyć wstyd bo postacie jak w minecrafcie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry