65 cali, 120 Hz do 4500zł

anonim123

New member
Mój poprzedni TV wyzionął ducha, więc czas kupić coś nowego. Przeglądałem rynek pod kątem moich wymagań i budżetu, chciałbym mieć następujące "bajery":
-65 cali (poprzednio miałem 50 cali i momentami wydawał się za mały. Mam duży salon i kanapę 2,5m od TV)
-120 Hz
-4k (ale to chyba oczywiste)

W 80% przypadków oglądam sport, czasem pogram w jakieś kanapowe gry na konsoli (ale nie jest to priorytet) i zobaczę film / serial ze serwisów streamingowych. W pokoju mam 2 okna i przy poprzednim TV na IPS musiałem ściągać rolety w dzień.

Budżet to 4,5k, nie sądzę żebym był w stanie przekonać się na więcej. Fajnie jakby wytrzymał te 7-8 lat, ale wiadomo że to loteria. TV używam średnio 5-6h tygodniowo. Głównie zainteresował mnie SAMSUNG QE65Q77B, którego obecnie można dostać za 4047 zł w 2 popularnych sklepach. Nie przekonuje mnie matryca IPS i marka TLC. Fajnie byłoby mieć Ambilight, ale jeśli miałoby się to wiązać ze sporą utratą jakości matrycy, to jakoś to przeboleję.
 

luck76

Well-known member
No niestety, w tym budżecie nie znajdziesz 65 calowej, 120hz VA z ambilight. Dwie rozsądne pozycje to wspomniany q77b i x85k Sony.
 

anonim123

New member
Najbliżej mi teraz właśnie do q77b. Poczekam jeszcze parę dni, jak nic sensownego nie pojawi się na promocji, to zamawiam. Jakbyście jeszcze mieli jakieś propozycje, to proszę śmiało. Dzięki za pomoc.
 

Mat75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja cały czas mam dylemat, czy 65 np. taki samsung czy jednak 75 jednak z niższej półki np. Tcl 75c635 do wyrwania w podobnej cenie, odległość mam jednak większą 3,5 m. i teraz 60 cali już jest, narazie musi wystarczyć bo inne wydatki, oby dobrze się sprawował, pozdrawiam.
 
Do góry