65"-75" do salonu

bogasman

New member
Też tak sądzę, oglądałem parę materiałów, nie wiem czy to był natywne 4K, ale i tak wrażenie było megagiga. Przy tej rozdzielczości jest trochę jak z patrzeniem przez okno, okulary 3D zbędne. Tylko właśnie, brakuje mi jeszcze dobrego źródła, ale to wymaga czasu (i kasy jak zwykle).

@tomwega, też żałuję braku 3D, uważam, że usunięcie go z obecnych TV nie jest spowodowany nieopłacalnośćią-oszczędnością producentów. Mniemam że wróci za jakiś czas, gdy 4K się umocni na rynku. Będzie gadanie, że w wysokiej rozdzielczości, przy większej ilośći Hz to inny wymiar itp itd oczy nie bolą i coś tam jeszcze.
 
Ostatnia edycja:

tomwega

Member
Też tak sądzę, oglądałem parę materiałów, nie wiem czy to był natywne 4K, ale i tak wrażenie było megagiga. Przy tej rozdzielczości jest trochę jak z patrzeniem przez okno, okulary 3D zbędne. Tylko właśnie, brakuje mi jeszcze dobrego źródła, ale to wymaga czasu (i kasy jak zwykle).

Dokładnie.Ja przy zakupie swojego tez się zastanawiałem nad 4k,ale różnica ,która miałbym dopłacic była za duża.U mnie zródłem jest głównie BR i nc plus.Jakoś dem uhd nie chce mi sie oglądać.A tak za 2-3 lata może materiały w 4k będą bardziej dostępne to wtedy zmienię.
Będe adoptował pomieszczenie na małą salkę kinową w domu i projektor,120-130 cali 3D to będzie to czego oczekuję,w miare dobry klocek ale raczej budżetowy 5.1.2 nagłośnienie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Radość obcowania z 4K to jak ktoś napisał - ma wrażenie że akcja jest w domu a nie na ekranie. A na 75" to poezja i miód na skołatane serce.
 
Do góry