65"-75" do salonu

pepka

Member
Bez reklam
Ta promocja faktycznie była spora. No i na dopiero co wprowadzony do sklepu model. Miejmy nadzieję, że to nie był wyjątek i jednostkowa "akcja" [emoji6]
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Masz rację, trzeba mieć upolowany model i strzelać, gdy tylko się promo pojawi. Tylko to promo jakieś wybitnie spore było, ale może to normalka, ja się tak nie znam. W każdym razie przesłano mi nowego linka i złożyłem wniosek w ramach 10x0%, to boleć będzie 5x bardziej, ale wciąż rozmawiam ze sklepem podtrzymując roszczenia do 50x0%. Potrzebuję tylko regulamin, być może mam go w cache'u przeglądarki, żeby się upewnić.

A tak jeszcze dodam, że składanie tego wniosku to jakaś paranoja, ma się na to tylko kilka minut i co chwilę system wysyła monit o "bezruchu". Celowo napędzają ludzi i utrudniają, czy co?

Kłuć się o Swoje bo wysłałeś wniosek zgodnie z obowiązującą promocją .
Jak trzeba to uruchom Rzecznika Praw Konsumenta , PIP, Sanepid ,US , CBA itd... nie poddawaj się :)
 

bogasman

New member
@Ethen84ten, który brałem nie był z ekspozycji, dopiero następna sztuka. Specjalnie patrzyłem na opis. No chyba, że nie napisali, ale od czego jest rękojmia. W Saturnie egzemplarz był tyko z ekspozycji.

@kiki ale jaki model? Mnie się fotki otwierają, napisz mi swój adres mailowy, nie chcę upubliczniać moich zdjęć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak zdjęcia dostałem. Fajne wyposażenie...
Jutro CI podam.
Ale ile masz kasy na telewizor i ile na Dolby Atmos ?
 

bogasman

New member
TV właśnie się do mnie wysyła, wciąż ten sam z MM, w tej samej cenie, tylko raty 10x0... Zobaczymy jak to z nim będzie.
W zakresie kina, jeśli chciałbym coś zbudować to 7.1.4, ale jak widzisz, nie będzie łatwo przy skosach w suficie. Wszelkie modyfikacje w tym zakresie może skutecznie zablokować żona. Dlatego zacząłbym od wymiany amplitunera np na serię RZ, jeśli miałbym wybierać to pomiędzy RZ810 i RZ1100.
Jest jakaś szansa, że w przyszłym roku wyjdzie jakieś onkyo, czy coś innego co da możliwość stworzenia 7.1.4 na bazie jednego klocka, bez dodatkowego wzmaka? Na resztę do Atmosa, nie wiem ile chcę wydać. Oryginalne sufitowe Klipscha to ceny kosmiczne jak na sufitowe, chyba że jakaś okazja się trafi.
 

Bahor

Member
Podobno tx-rz810 jest gorszy niż jego starszy brat tx-rz800. Jest nawet od niego lżejszy. Wiec musieli go jeszcze bardziej okroić względem tx-rz900. Jak bym miał środki to właśnie brałbym 9setke.
 

bogasman

New member
No dobrze, nie mam teraz możliwości odsłuchu. Jestem jednak głównie kinowcem i mam chrapkę na Atmosa 7.1.4. Technicznie wygląda na to że RZ1100 9.2 będzie lepszym wyborem. Jak wypadają w odsłuchu RZ900 i RZ1100? Czytałem gdzieś, że RZ900 lepiej wypada w stereo?
 
Ostatnia edycja:

bogasman

New member
No dobra, nikt nie odpowiada na moje wiadomości, szkoda, ale podsumuję co u mnie. Na ścianie wisi już Sony KD-75XE9005. Do tego dostałem kod rabatowy prawie 900,- na kolejne zakupy. Nie chcę tu reklamować MM, bo im się zupełnie nie należy za nieudzielenie rat 50x0% zgodnie z zamówieniem, ale przy cenie 16399,- uwzględniając ten rabat, to uważam, że nieźle na tym wyszedłem, choć oczywiście nadal jest to kosmiczna kwota dla mnie jak na TV. Przyjechała nówka sztuka, jak na razie brak martwych pikseli. Jakość obrazu mnie powaliła, a szczęka mi opadła na podłogę i nieco minie zanim ją pozbieram. Android TV ma parę problemów, co zdążyłem zauważyć już na wstępie, ale ogólnie podoba mi się jego funkcjonalność i możliwość synchronizacji z pozostałymi urządzeniami, które posiadam.
Gdyby ktoś miał pytania odnośnie tego modelu to spróbuję odpowiedzieć.
Do kogo odezwać się w sprawie kalibracji?
 

Bahor

Member
No dobrze, nie mam teraz możliwości odsłuchu. Jestem jednak głównie kinowcem i mam chrapkę na Atmosa 7.1.4. Technicznie wygląda na to że RZ1100 9.2 będzie lepszym wyborem. Jak wypadają w odsłuchu RZ900 i RZ1100? Czytałem gdzieś, że RZ900 lepiej wypada w stereo?



Bogas, w kwestii audio, zapytaj w odpowiednim dziale. Ja chętnie bym Ci doradził, ale nie mam porównania. Sam mam onkyo tx rz 800 i jestem z niego zadowolony, ale ja zbyt wymagającym użytkownikiem nie jestem.
 

bogasman

New member
@barburian, tak mi się nie chce wierzyć, żeby taka promocja była celowa. Czuję, że ktoś się pomylił, ale w sumie nie wiem jakie tam są marże. Z ratami 0%x10 wyszło naprawdę super.

@Bahor, tak zrobię. Nie stać mnie na wszystko naraz, TV i tak mnie mocno przyciśnie, ale powolutku zacznijmy od amplitunera :)
 

tomwega

Member
No dobra, nikt nie odpowiada na moje wiadomości, szkoda, ale podsumuję co u mnie. Na ścianie wisi już Sony KD-75XE9005. Do tego dostałem kod rabatowy prawie 900,- na kolejne zakupy. Nie chcę tu reklamować MM, bo im się zupełnie nie należy za nieudzielenie rat 50x0% zgodnie z zamówieniem, ale przy cenie 16399,- uwzględniając ten rabat, to uważam, że nieźle na tym wyszedłem, choć oczywiście nadal jest to kosmiczna kwota dla mnie jak na TV. Przyjechała nówka sztuka, jak na razie brak martwych pikseli. Jakość obrazu mnie powaliła, a szczęka mi opadła na podłogę i nieco minie zanim ją pozbieram. Android TV ma parę problemów, co zdążyłem zauważyć już na wstępie, ale ogólnie podoba mi się jego funkcjonalność i możliwość synchronizacji z pozostałymi urządzeniami, które posiadam.
Gdyby ktoś miał pytania odnośnie tego modelu to spróbuję odpowiedzieć.
Do kogo odezwać się w sprawie kalibracji?

Powiem Ci tak.Szczęka to by Ci opadła jakbyś zobaczył w tej wielkości obraz w 3D.Ja mam 75w855c nie jest to tv 4k ale za kazdym razem jak ogladam filmy w 3D to jestem w szoku.I nie załuje,że to nie 4k,oglądam z 4m więc nie ma to dla mnie znaczenia.
 

bogasman

New member
@tomowega, no co zrobić, muszę odżałować 3D, żona chciała 4K, nie zależało jej na 3D, bo oczy ją bolą, oprócz oglądania robimy też zdjęcia, filmy, więc 3D zeszło na dalszy plan. Ale nic straconego, bo mam wyprowadzone kable na ekran i projektor, tylko kasy na to brak. Póki co amplituner jest ważniejszy.
 
Do góry