60-calowy obiekt pożądania - Sharp Aquos LED LE635E

Zbig208

New member
Sharp zdecydował się na poszerzenie swojego portfolio o kolejny model telewizora o dużym ekranie: 60-calowy Sharp Aquos LED LE635E. Co istotne, atrakcyjna cena nowego telewizora Sharp zapewne pomoże wielu w spełnieniu marzeń związanych z posiadaniem naprawdę wielkiego ekranu we własnym domu.

60-calowy telewizor Sharp Aquos LED LE635E to 100 Hz model Full HD wyposażony w panel X-Gen. Przy produkcji panelu zastosowano technologię UVA, dzięki której obraz posiada wyższy kontrast oraz większą jasność. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, iż olbrzym ten spełnia najwyższe wymagania dotyczące poboru prądu. Sharp AQUOS LED LC-60LE635E otrzymał etykietę energetyczną A+.

W modelu LC-60LE635E zainstalowano tunery DVB-T,DVB-C.DVB-S/S2 (MPEG2 / MPEG4), telewizor posiada 4 gniazda HDMI, gniazdo kart Cl+ oraz trzy wejścia USB do odtwarzania plików JPEG, MP3 oraz plików video DivX plus HD. Funkcja Time Shift USB umożliwia czasowe zatrzymywanie oglądanych programów.

Funkcja AQUOS NET+ oferuje otwarty, bezpłatny dostęp do przeglądarki internetowej oraz około 70 różnych widgetów, takich jak You Tube, Twitter, Napster, MyAlbum, Meteo, Funspot, eBay, Dailymotion i in. Otwarta przeglądarka pozwala na swobodne surfowanie po sieci, a dzięki obsługiwanej przez telewizor sieci domowej DLNA możemy na jego ekranie odtwarzać pliki z domowego komputera.

Spodziewana cena w sklepie to ok. 6999 zł.

by WP
 

wiljasz

New member
Ciekawe czy wbudowany tuner satelitarny DVB-S jest ten sam jaki montowano w poprzednich Sharpach.Przypominam że dotychczasowe DVB-S-y miały taką usterkę że wszystkie kanały czy to telewizyjne czy radiowe na trzech pasmach-mianowicie 10892 H,12188 V,12284 H zawieszają się regularnie co 15 minut na 55 sekund.Oczywiście przy korzystaniu z modułów dostępu Aston (C+) czy Nagravision (Polsat)
 

zazupol47

New member
widziałem, bawiłem się, obudowa bardzo podobna do LE830, menu blizniacze z tegorocznymi modelami Philipsa, pilot jak w Quatronach, w standardzie WIFI(adapter), 3USB, tuner T/C/S2, z USB przeczytał mi bez problemu DIVIXa5/6/HD, AVI, mpg4, mp3, jpg, ogg, matryca matowa, obok stał LX814 oraz LE320, obraz porównywalny z 814, naprawdę świecił sympatycznie 10-bitowy panel robi swoje, zasoczyły mnie pozytywnie kąty, naprawdę jest OK , mega wrażenie zrobił na mnie pobór prądu, na dynamicznym sklepowym(95-110W), na STANDARD(bez eco) (85-100W), z FILM/ECO raz miernik pokazał 40W!!!(średnie 70-90W) REWELACJA JAK NA 60cali! Plus za wrzucenie Aqos-Net'a!!!

INFO jak ktoś ma 42/46cali i uchwyt z VESA 400/400 to 60 Sharpa powiesi bez problemy, TV waży tyle co LCD 42!!! Super!

Z tego co jeszcze zaóważyłem to TV ma poprawiony czas reakcji na pilota, obok stał 814 i jakoś delikatnie mulił w porównaniu z LE635E!

Pierwsze wrażenie MEGA, po krótkej zabawie oceniam 7+/10 POLECAM!

W RTV-EURO-AGD jest do 4 pazdziernika po 5.999 PLN !!!!!!!!!!!!!!
 

jacho1

New member
Cześć, mam problem. Zastanawiam się nad kupnem porządnego telewizora w którym będę mógł w porządnej jakości obejrzeć film lub telewizję.

Wszędzie mi polecają PANASONIC TX-P55VT30E.

Czy dla mnie, zwykłego widza ceniącego jakość, ale nie dostrzegającego takich niuansów o których tutaj rozmawiacie różnica będzie spora pomiędzy Panasonicem, a Sharpem?

Bo różnica w cenie jest :)
 
Do góry