60 cali do salonu, pomóżcie wybrać

namfuae

New member
Witam
jestem na przededniu podjęcia decyzji jaki TV kupić, chcę kupić 60 cali do 6000 PLN, zastanawiam się nad dwoma telewizorami :
Sharp LC-60LE752
Samsung UE60F6100

który wybrać? głównym kryterium jest jakość wyświetlanego obrazu, będzie używany głównie do NC+ i PS3. Na super opcjach internetowych typu Skype itp mi nie zależy myślę że YouTube w zupełności mi wystarczy.

pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc
 

namfuae

New member
odpowiem pod swoim postem, ale mam jeszcze jedno pytanie

czym różni się
Sharp LC-60LE752

od

60LE652E

? z lektury strony sharpa wychodzi na to że różnicą jest to że do 752 dorzucają moduł wifi na usb za którym mi nie zależy bo pod telewizor zrobiłem gniazdo internetowe i raczej będzie podłączony kablem. Są jeszcze jakieś inne różnice ?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
652 i 752 praktycznie niczym się nie różnią.
Jeśli głównym kryterium jest jakość obrazu, to bym rozważał w tej kwocie
Toshiba 58L7365
Sharp 60LE652
 

namfuae

New member
jeszcze jedne pytanie, jak jest w tych sharpach z napisami gdy ogląda sie pliki z usb? jedni piszą że nie działa a inni że działa ale plik z napisami musi się nazywać identycznie jak plik filmu

często oglądam seriale zza wielkiej wody i czytanie napisów z usb to dla mnie wazna sprawa
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jak dobrze zrobisz, to działaja napisy z srt. Gorzej może być z niektórymi formatami plików - standardowe czyta, ale jakieś mniej popularne już niekoniecznie.
 

namfuae

New member
Jak dobrze zrobisz, to działaja napisy z srt. Gorzej może być z niektórymi formatami plików - standardowe czyta, ale jakieś mniej popularne już niekoniecznie.

telewizor zakupiony (60le652) wrazenie jak narazie WOW :) choc blyszczy sie mocniej niz stary 32gl8a ale nie ma tragedii, obraz piękny.

Mam problem z napisami z USB, testowałem chyba wszystkie możliwe ustawienia srt z napiprojekt ale niestety nic nie dziala, one powinny same sie wlaczyc czy po przycisku napisy na pilocie (wciskanie go puki co nic nie daje). Będę wdzięczny za podpowiedź jaki dokładnie rodzaj srt to powienien być
 

namfuae

New member
hej, jeżeli ktoś jeszcze ma podobny problem, dostałem odpowiedź z Sharpa ze na te chwile napisy nie działają, ale jeszcze we wrześniu być może wyjdzie nowe oprogramowanie które powinno dawać taka możliwość ale nie mogą tego jeszcze oficjalnie potwierdzić

pozostaje czekac
 
Do góry