60 cali 6-9 tys

3mk2

New member
Odległość 2.5-3 m głównie c+ sat
SHARP LC 60-UQ 10E
SONY KDL 60 W855
PANASONIC TX 60AS650E

Jakość obrazu przede wszystkim. Który..:smile:
 

3mk2

New member
Dodam że do tej pory służy mi Pioneer 50 506 .Jestem maniakiem programów informacyjnych i plazmy odpadają ze względów powstających powidoków. :smile:
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
oj, nie ta marka. Mam znajomego w serwisie i....:sad: nie jest ciekawie

Co z ta marka nie tak? Kwestia trafienia dobrej matrycy. Rozumiem ze tv kupujesz dla wyswietlania obrazu. Jesli chodzi o dodatki typu szybkosc menu smart to tv z 2014 juz nie maja z tym problemu no i jeszcze jeden plus dla fila to ambilight...

Wysłane z mojego GT-I9300
 

3mk2

New member
Philips zawsze powtarza to samo. Ten nowy model jest pozbawiony wad poprzedniego a potem znowu, ten model ... duża awaryjność po okresie gwarancji:x
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
No coz teraz wszystko po okresie gearancji pada.... to nie dawniejsze czasy gdzie tv czy lodowka to byl wydatek raz na 20 lat. A tak na marginesie co tak pada w philipsach? Teraz zakup tv to wydatek na 3 moze 5 lat tak wsxystko idzie do przodu ze znow trza kupic cos nowego zeby w tyle nie zostac.
Wysłane z mojego GT-I9300
 

3mk2

New member
Dlatego wybrałem inne marki. Kusi mnie cały czas panasonic 65VT60 ale strach przed powidokami duży. TVN 24 niszczyciel plazm zrobi swoje. Kolega ma 55VT60 ale po pewnym czasie oglądania TVN24 pojawiły się. Zrezygnował z programu i po pewnym czasie powidoki zniknęły. Ale cóż ja nie zrezygnuję. Dlatego proszę o sugestię:bober:
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
No coz kolego wybierz cos do czego jestes przekonany zeby potem miec pretensje tylko do siebie. Biorac pod uwage kwote ktora zamierzasz przeznaczyc na tv i jezeli nie nalezysz do tych co kupuja to na co ich nie stac to bierz to co chcesz miec.....

Wysłane z mojego GT-I9300
 

jacabad

New member
Bierz tego SHARP LC 60-UQ 10E ale koniecznie trzeba zrobic kalibracje jak chcesz mieć naprawde ładny obraz zgłoś sie do kikiego , choć z drugiej strony i tak żaden led jak na razie nie pobije plazmy jej naturalności kolorów , szybkości matrycy i brak bolących oczu po długim oglądaniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony musiałbyś brać jakościowo półkę wyżej.
Poczytaj opinie tych co kupili Sharpa czy tego Philipsa.
Jak masz wątpliwości poproś o prezentację modeli w domu to się przekonasz.
 
Do góry