55w905a SONY

kozlos

Member
Witam,

Otóż zastanawiam się czy znalazłby się ewentualny nabywca na mój TV tj. Sony 55w905a.

Stan idealny. Zakupiony w lutym 2014 roku. Od marca tego roku leży w kartonie - tak, to prawda (nawet nie wiem czy to dobrze, że nie "świeci" czy nie). Sprzedałem mieszkanie - obecnie mieszkam u rodziny, gdzie zwyczajnie nie mam miejsca na tak duży TV i korzystam z Panasa 32 cale (zresztą oba zakupione dzięki Waszej pomocy).

TV - dla mnie wszystko super - jest tu sporo recenzji i jak go kupowałem był to jeden z najbardziej polecanych na forum.

Czemu sprzedaję? Już tłumaczę. Sprzedałem średniej wielkości mieszkanie i zakupiłem trochę większe. Mam teraz (a raczej będę miał - bo jeszcze nie wykończyłem nowego m) trochę więcej miejsca na TV i z racji, iz lubie posiedziec na kanapie chcialbym sprawic sobie cos wiekszego. Początkowo zamysł był, by Soniaka przenieść do sypialni - jednak po przymiarkach okazało się, iż może być dla niego trochę za ciasno w docelowym miejscu - więc pewnie zostanie tam (niestety) obecnie używany 32 cale Panas.

TV w stanie idealnym, komplet dokumentów, dowód zakupu i wszystko inne - co fabryczne. Łącznie z kartonem, w którym teraz odpoczywa. Wszystko super, a naprawdę dbam o tego typu sprzęt.


Cena - wstyd, ale nie wiem. Znalazłem na morele za ok 6500zł (dałem niestety sporo dorożej :( no ale taki ten rynek już niewdzięczny) więc na pewno opuszczę tak aby było uczciwie i się opłacało.

Nie ściemniam, iż TV bardzo mało używany - zresztą można to sprawdzić w menu serwisowym i gwarantuję, iż na długość pobytu u mnie, będzie miał stosunkowo mało czasu na włączeniu.

Chętnie dopiero przy potencjalnym nowym posiadaczu rozpakuje z kartonu, podłączymy i sprawdzimy.

aaaa, odbiór w WWA - wysyłka nie wchodzi w grę


pozdr
 
Ostatnia edycja:

kozlos

Member
zaproponuję cenę 4500zł - myślę, iż jest to uczciwa kwota. ( Wiem, że to mało ważne, ale dałem prawie 8tys jakieś 1,5 roku temu, a TV jak nowy).
 

raven911

New member
zaproponuję cenę 4500zł - myślę, iż jest to uczciwa kwota. ( Wiem, że to mało ważne, ale dałem prawie 8tys jakieś 1,5 roku temu, a TV jak nowy).


nowe 55" na Andriodzie od Sony W755 chodzą za trochę ponad 4k, Mediaexpert ostatnio podczas nocy wyprzedażowej następcę W955 sprzedawał za 3999
Na OLX, twój model ostatnio znalazłem z kilkoma miesiącami gwarancji za 3400zł - niestety odległość 500km uniemożliwiła jego zakup - ale ogłoszenie znikło więc się sprzedał.

Rav
 
Do góry