55W829 vs 55W828

Kopek

New member
Witam


Jak jest różnica między tymi modelami?? Model 828 można kupić w sieci Media Expert. Niestety nie mogę znaleźć różnic między tymi modelami.
 

Kopek

New member
hmmm przyglądałem sie obu modelom i mam warazenie ze ramke maja w takim samym kolorze napewno chodzi tylko o to?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Zadzwoń do Sony Center i zapytaj najlepiej sam. Może jest inaczej i model W828 został stworzony na potrzeny marketów, posiadając nieco zmienione wyposażenie, jak okulary 3D...

W kwestii jakości obrazu powinny być identyczne.
 

Kopek

New member
Dzwoniłem do Sony Center w Poznaniu i nie potrafili mi powiedzieć w czym jest róznica nawet Pan obsługujący mnie nie wiedział że taki model istnieje (SZOK)!
 

rutraartur

New member
modele z MediaExpert 828 mają w gratisie okulary pasywne a modele 829 mają w gratisie okulary aktywne , uważaj przy zakupie tego telewizora bo cena taka sama w różnych sieciach
a jednak różna o jakieś 400 pln. pozdrawiam
 

Duris

New member
To już totalnie nie kumam. To w takim razie po co w MediaExpert dołączają pasywne do aktywnej technologii jak pisze rutraartur ? Odbierze 3D na tych pasywnych okularach ?
 

rutraartur

New member
To już totalnie nie kumam. To w takim razie po co w MediaExpert dołączają pasywne do aktywnej technologii jak pisze rutraartur ? Odbierze 3D na tych pasywnych okularach ?

to chyba taki gratis dla gratisu - bo konkurencja daje??? chyba że pasywne okulary na aktywnym 3d tez działają ? proszę o odpowiedz speca od 3d:D
 

rutraartur

New member
modele z MediaExpert 828 mają w gratisie okulary pasywne a modele 829 mają w gratisie okulary aktywne , uważaj przy zakupie tego telewizora bo cena taka sama w różnych sieciach
a jednak różna o jakieś 400 pln. pozdrawiam

byłem dzisiaj w MediaExpert - w gratisie okulary AKTYWNE - w opisie na stronie internetowej PASYWNE

pan z obsługi przypuszcza że model 829 jest na wyłączność dla danej sieci ale coś mi się wydaje że to nie o taką różnicę w tych modelach chodzi..
 

dominlesne

New member
828 na wyłączność sieciówek MM, S, ME. Pewnie chodzi o pozycjonowanie w porównywarkach cen - jakoś się wyróżnia w gąszczu sklepów internetowych. Nie możliwe, żeby dawali pasywne do 55". Pasywne jest, ale 42" - pewnie błąd.
 

Diwad

New member
Mi dziś "łepek" w MediaExpert powiedział, że są to te same TV tylko 828 jest dla MediaExpert i kogos tam innego na wylacznosc aby klient nie mogl powiedziec, ze np w MM jest taki sam tv tylko 50-100zl taniej o_O

Niby pracował przez 2 lata dla Sony...
 
Ostatnia edycja:
Do góry