55VT60 - rozmywanie się obrazu i wyjście audio

nowson

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć.
Jak macie ustawioną opcję Intelligent Frame Creation??? Ja jak ustawię na maksimum to przy szybkich ruchach (np. jakiejś osoby) kontury postaci się rozmywają i strasznie mnie to denerwuje. Jak Wy macie ustawione ?? Jaki wpływ na jakość obrazu ma wyłączenie tej opcji??
Druga sprawa: oglądam często Youtube i chciałem podłączyć tv do wzmacniacza. Jednak podłączając przejściówkę component( tą zielona) i pod wzmacniacz to nie mam wogóle dzwięku. Jak to prawidłowo podłączyć??
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
IFC najlepiej działa na ustawieniu pośrednim, a jaki to wzmacniacz ? jeśli amplituner z wejściami hdmi v1.4, to masz opcję ARC ,dźwięk powraca z tv po hdmi do amplitunera, a na starym analogowym wzmacniaku to obok komponentów przez adapter masz przecież wyjście na EURO SCART i w nim powinien być kanał wyjściowy audio, tylko potrzebny odpowiedni kabel ze scart na pełny cinch video out/audio out.
 

copperman

New member
IFC tylko na minimum,co do audio to kup rozdzielacz wtyk do wyjścia słuchawkowego ,na końcu ma dwa wyjścia RCA ;lewy i prawy.Podłącz kabelki audio i będzie grało.
 
Do góry