55PFS8209 - bootloop

runforestrun

New member
Witam mój 55PFS8209 zaliczył dzisiaj bootloopa. Po podłączeniu do prądu po 10 sekundach pokazuje się logo Philips-a i TV się restartuje. I tak w kółko. Chciałem wejść w recovery mode, ale podłączanie TV do prądu przy wciśniętym joysticku w dół nic nie daje. Na początku miga czerwona dioda, ale przestaje i pokazuje się logo Philips i restart. TV stał przez miesiąc bo przenosiłem go do remontowanego pokoju, ale był w oryginalnym kartonie dobrze zabezpieczony, więc raczej nie to, ale dziwny przypadek, że od razu bootloop po podłączeniu do prądu.
Ktoś ma jakieś pomysły?
Z góry dzięki.
 

runforestrun

New member
Dzięki kiki, ale to nic nie dało. Odłączyłem na noc. Podłączyłem rano, godzinę się restartował non stop. Odłączyłem na godzinę i znów to samo. :( Najgorsze, że nawet jak się uda coś zrobić (wgranie od nowa softu) to i tak pewnie stracę ustawienia ISF kalibracji obrazu przez Ciebie (a są idealne - obraz bez porównania lepszy niż na trybach fabrycznych), ale na razie najważniejsze, żeby nie mieć "cegły" w domu. Mam spisane, więc najwyżej pod inny tryb dam.
 
Do góry