55pfs8109

rafal28

New member
Witam
Proszę o jakies info jak na tym tv uruchomić komunikacje z innymi urządzeniami na androidzie. Tv jest w jednej sieci z telefonem s4 mini, tabletem asus transformer i na obu urzadzeniach są te same problemy. Mam w domu jeszcze lg ze smart tv i tam nie mam żadnego problemu,tzn : na fonie np wlaczam youtube i podczas ogladania jakiegos filmu u gory ekranu daje na ikone łączenia z Tv Lg i juz ten film jest na tv. Ogladam jakis filmik nagrany przez telefon - i przez imediashare puszczam to bex problemu na LG. A do phipipsa sciaglem juz dwie apki : myremote i philips Tv remote i ciagle jakies problemy ,a to wogule nie chce sie polaczyc,albo jak sie juz polaczyl to np filmik z telefonu rwał. Jak che zrobić screen Mirror - też prubuje łączyć i jednak po chwili komunikat na fonie ze nie można się z tv połączyć
 

rafal28

New member
Witam
Proszę o jakies info jak na tym tv uruchomić komunikacje z innymi urządzeniami na androidzie. Tv jest w jednej sieci z telefonem s4 mini, tabletem asus transformer i na obu urzadzeniach są te same problemy. Mam w domu jeszcze lg ze smart tv i tam nie mam żadnego problemu,tzn : na fonie np wlaczam youtube i podczas ogladania jakiegos filmu u gory ekranu daje na ikone łączenia z Tv Lg i juz ten film jest na tv. Ogladam jakis filmik nagrany przez telefon - i przez imediashare puszczam to bex problemu na LG. A do phipipsa sciaglem juz dwie apki : myremote i philips Tv remote i ciagle jakies problemy ,a to wogule nie chce sie polaczyc,albo jak sie juz polaczyl to np filmik z telefonu rwał. Jak che zrobić screen Mirror - też prubuje łączyć i jednak po chwili komunikat na fonie ze nie można się z tv połączyć
aha i jeszcze jedno - w apkach Philips tv remote jak wybieram np jakieś zdjęcie do przeslania na tv to pisze ze mam wlaczyc na tv funkcję do odbierania plikow z fona - a funkcje tą mam włączoną
 

rafal28

New member
Mam screena w fonie załączonego
Powiem tak, wczoraj po ok.10ciu chyba rozlaczaniach tv z prądu-- philips w koncu polaczyl się telefonem i tabletem. Dwa razy również restartowalem router. Udało mi sie wyswietlic i zdjęcia i filmy z telef.jak i z tabletu, potem ogladalem tv i pilota z tv nawet nie dotykałem bo oglądam tylko sat z nc plus, i nagle po godzinie obraz zastygl i tv sie zwiesil. Chyba go z 3 razy restartowalem zanim sie normalnie właczyl i nie zawisł zaraz. Mysle ,że jakbym używał tv podlaczonego pod zwykłą antene naziemna lub pod kablówke i uzywal do przelaczania kanałów pilota z philipsa i trochę więcej probowalbym się nim bawic to tv mógłby już byc w serwisie.
Aha i nie moge w nim uruchomic blototh - jest włączony ale nic nie widzi i żadne inne urządzenie tez go nie widzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja korzystam codziennie z Miracast, korzystam też u znajomych jak chcę im pokazać jakiś extra film ( wszystkie są w smartfonie) . Korzystam na różnych telewizorach i zawsze jest stabilnie.
Zapisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi.
 
Do góry