55PFS8109 - jaki uchwyt?

liet

New member
Witam,

Noszę się z zamiarem zakupu w/w telewizora. Docelowo, chciałbym telewizor zamontować na ścianie, aczkolwiek nie jestem w stanie znaleźć informacji na temat tego jaki uchwyt ścienny najlepiej zastosować, aby nie zasłonić diod. Nie pamiętam źródła, ale kojarzę, że rekomendowane uchwyty Vogel's o dziwo zasłaniają diody...
Chciałbym aby uchwyt umożliwiał regulację odległości od ściany oraz regulację pionową.
Mój obecny samsung wisi na czymś takim: https://de.hama.com/bilder/00108/abb/00108756abb2.jpg i muszę przyznać, że bardzo mi ten uchwyt odpowiada, ze względu na zakres regulacji oraz solidność, aczkolwiek do Philips'a nie będzie pasował...
Będę wdzięczny za info co najlepiej wybrać.
 

GregL

New member
Zobacz sobie uchwyty firmy Chief. Nawet mają wyszukiwarkę odpowiedniego do danego modelu TV. Uchwyty absolutnie pierwsza liga.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Sent with Tapatalk
 

liet

New member
Sprawdziłem na ich stronie i niestety ani w wyszukiwarce ani w dropdown'ie nie znalazłem 55PFS8109. 48" wersja jest, więc chyba po prostu nie mają nic co pasuje...
Naprawdę nikt z posiadaczy 55PFS8109 nie zawiesił go na ścianie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy uchwyt prawie- tylko trzeba go przyciąć.
ART AR 20, ART AR 24 i tańsze od 79 zł .
Wysyłamy razem z telewizorem.
Oczywiście i kalibracja profesjonalna jak będziesz niebieski - gratis.
 

liet

New member
Poszukiwania zakończyłem na uchwycie HAMA z VESA w standardzie 200x200 o maksymalnym udźwigu 35kg. Jedyne co trzeba zrobić to... przykręcić go do ściany :)
 
Do góry