55MU7052 problem ze srebrnym pilotem

javai

New member
Cześć
Czy ktoś z użytkowników tego Samsunga ze srebrnym pilotem ma taką przypadłość, że czasami TV nie reaguje na pilota? Obojętnie czy chcę przełączyć kanał czy wejść w opcje to przez paręnaście sekund nie ma reakcji na TV. Potem na parę minut wraca to do normy. I tak w kółko.
TV mam 3 tygodnie a problem się zaczął parę dni temu.
 

Kunta Kinte

New member
U mnie identyczny problem. Pomaga parowanie pilota. U mnie pomaga do czasu aż znów pezestanie działać. Wtedy ponowne parowanie. Czasami problem występuje kilka razy w ciągu dnia a czasami raz na tydzień. Ot taki urok bluetooth. Na szczęście mam inny tv samsunga i stary pilot. Ten śmiga z MU bez problemu.
 

czarek46

Banned
Proponuje zmiane softu w tv ..... było to już opisywane na necie że Samsungi mają kłopoty z pilotami i zmiana softu w tv pomogła ....
 

czarek46

Banned
W Wielkiej Brytanii była z tym afera ..... kilkuset chyba osobom tv nie funkcjonowały bo jak bez pilota ???? nowy soft to ponoć naprawił
 

barol86

New member
Witam. Mam to samo, czy jest możliwe, że zakłócenia powoduje router wifi pod TV?. Czy można przełączyć go w tryb na podczerwień?
 

adawro

New member
Zakłócać jak najbardziej może router (zmień kanał w routerze) oraz urządzenia Bluetooth, albo mikrofalówka.
Chyba nie da się go przestawić na podczerwień.
 
Do góry